Tyhle vanové koule s hračkou od privátní #dm značky SauBär jste už u mě mohli vidět několikrát a řekla bych, že je ještě párkrát uvidíte. Protože pro mé kluky je tohle úplně a naprosto bez debat nejoblíbenější produkt z celého déemka.
Kdykoliv tam mám (nebo máme) cestu, vždycky mě prosí, ať nezapomenu a koupím jim ty kuličky, ze kterých se narodí zvířátko. Za tu dobu, co koule kupujeme, se už několikrát změnily sady zvířátek, ale mohu odpřísáhnout, že pokaždé jsou vážně nádherně provedené. Kluci z nich už mají slušnou sbírku a jsou na ně taky náležitě pyšní.
Aktuální téma je LESNÍ ZVÍŘÁTKA a nám už domů přibyl ježeček s veverkou. A už teď se všichni těšíme na další přírůstek ❤
A co vy - znáte?
děti je taky milují. Dostávají je i k svátku a narozeninám. Vždy jsou nadšení. Všechny zvířátka se s nimi pokaždé koupou. 🙂
Máme, a také se synovi líbí
U nás je nemají, jen tu druhou značku, kde je z hraček akorát mrzení. Je to k vzteku.
Děkuji za info, máme doma zatím jen ty medvídky co byly předtím a musím souhlasit ze jsou figurky opravdu krásné 👍
Tahle zvířátka jsou pecka 😍 Děti už se těšej na období vanování, mám naskladněno.
Btw, šumivé kapsle (stejná značka, modrý tubus) mají nově v růžové a blede modré. Jako na tu růžovku se někdo hodně těší 🤫 A vůbec sortiment Saubar je rozšířený, nůžky, pouzdra na tužky, bloky …
Taky je máme rádi, jsou to nejlepší kuličky do vany. Máme už dva ježečky, dvě veverky, srnku a lišku 😀 je tam ještě něco dalšího, nevíte někdo? A kdy bude případně další kolekce 🙂
U nás se hodně zabydlely a rodina konečně pochopila, že Elišce udělá tohle mnohem větší radost, než sladkosti.😊
Díky za tip, z toho budou vyřízení 😀
Dcera je má taky ráda 👍
@rebe můžu se zeptat, proč mrzení?
@heidi_z_hor Protože ty hračky z té druhé značky nestojí za nic, jsou maličké a ani to nejsou vyloženě zvířátka, měli jsme třeba mořskou hvězdici velkou jako nehet na palci, která ani nebyla hezká, takový obyčejný plastový výlisek. Tenhle typ: https://www.dm.cz/ocean-friends-sumiva-koule-do... Opravdu nedoporučuji!
Škoda, že nemáme vanu.. Syn by byl ze zvířátek nadšený 😊
Díky za typ to musím koupit k svatku a k narozeninám 🙂
Díky za tip. Já jsem koupila dvě někdy na podzim a byly v nich fialové mořské hvězdice. Myslela sem, že je tam vždy to samé. Kupodivu děti z nich byly nadšené :D, ale pak se nám podařilo je vypustit i s vanou.. tak teď musím vzít apsoň desatery. Lesní zvířátka frčí.
@mama_mila ještě je zajíc. Vždy je jejich 6.
@rebe my tam měli jednorožce, ale je takový divný a opravdu malinký. Ještě jsou fajn hračky z kouli tetesept, tam jsou mořská zvířátka. Ale jsou taky menší než tyhle od saubar a jsou drahé.
@martinka007 díky, tak ještě zkusíme koupit a uvidíme 🙂
Juu, ty jsou krásné! Asi dceři udělám radost k svátku 😁
@martinka007 a hlavně tetesept strašně rychle šumí. Prováděli jsme test 😉
Holky a jaký je to prosím materiál ty zvířátka?je to stejný jak ten dinosaurus co se namáčí do vody a několik dní roste? děkuji
Dívala jsem se na ně do adventního kalendáře. Díky za typ a @rebe tobě za to, co nekupovat. 👍
@martinka007 můžu poprosit fotku všech. Mockrát děkuji
Dcerce tyhle kuličky s figurkami nic neříkají ,spíše byla zklamaná z velikosti figurek ,měli jsme lišku,srnku,a ježka .Podarovala je malému synovci 🙂 U nás jede pěna do koupele Balea z různou vůní 🙂
Koupila jsem jich 5, jestli nebudeme mit lisku, tak bude veeelka scena 🙈😅
Taky máme už zásobičku 😅


Nemáš prosím informaci, kdy bude nová kolekce? Z téhle už máme zvířátka všechny a nemáme co kupovat.