Běžím pro ně pro naši malou Liškovou🦊🦊🦊
Tak ty jsou ❤️
Tak Ty jsou ! Zítra jedu do DM, ty musíme mít 😊
@julietta111 Tak úspěšný lov 🍀
Taky mám ráda hezké ubrousky, jen je mi líto se do nich utřít 😂
super, náš Domča má teď lištičkové období a za měsíc má narozeniny, budou se hodit na oslavu. snad je tedy seženu 🙂
@jeanne1211 držím pěsti 🍀
můžu poprosit jako pro debila, k čemu že to je? to je ubrousek poskládaný do zvířátka? nebo jak? děkuji 😀
@evulinka27 jo, je to takový pevný tvarovaný ubrousek. Spíš fakt asi na nějakou speciální tabuli, čili hlavně na parádu, než že bys do toho třeba zabalila dítěti sváču (za předpokladu, že teda někdy otevřou školy) 😇
@apacheee Díky, doufám.....
@julietta111 🍀
A s tím medvídkem letos ještě v DM mají?
Včera jsem se stavila na skok do dm. Tyto ubrousky jsem tam měla v ruce 2x. Jsou nádherné a hned jsem si vzpomněla na tebe. Ale já blbec je vrátila a cestou domů mi to bylo líto. 😁 Tak třeba zas za rok. 🤦♀️
Ty jako lesni rodina musime mit, jsou bozi 🦊❤🐗🦌🦔🦝🐺🐿🐻🦡🦉
Chápu, taky mám slabost na krásné ubrousky.. a všelijaké blbiny.. 😆😆 mimochodem, už jste viděly nový toaletní papír (sice není z DM, ale je parádní a dcera ho miluje 😆😆)
@apacheee Tak ubrousky máme a dalších x milion věci za 1500, jako jo zase vyrazim brzy do DM 🤪Ale jsou boží 😊😊😊


Tak ty s liškami jsou naprosto boží a strašně roztomilé 😍