Věděli jste, že přes eshop #dm můžete zjistit, zda je ve vaší prodejně SKLADEM konkrétní produkt? 🛒
Stačí si jen rozkliknout produkt/produkty, o které máte zájem, a do příslušné kolonky napsat PSČ vašeho města, nebo jeho jméno. Za malou chvilku už uvidíte výsledky pro zadané hledání a další blízké pobočky.
👏 Velmi praktické je i to, že se dozvíte, jak má daná prodejna otevřeno a na jaké adrese se nachází. A dokonce tam zjistíte i to, v jakých časech je v prodejně nejvíce a nejméně lidí. A podle toho si tak můžete naplánovat svou návštěvu. Co si budeme povídat, v téhle divnodobě se to možná víc než hodí.
A teď by mě fakt zajímalo, zda jste o téhle možnosti věděli? Moc děkuji za každou odpověď🙏
@triskova_v když máš víc prodejen blízko, je to na to úplně super. My třeba máme kousek jenom jednu, ale když jedeme do většího města a něco fakt chci, tak podle tohohle vybírám, do kterého obchoďáku se stavíme🙂
@apacheee no prave ze je to bud na jednu nebo druhou stranu. Ne ze by byli vedle sebe o par km 🙂 hodne jsem koukala pred vanoci na adventni kalendare 🙂
Ano,toto využívám.Mam ve městě dvě Dm,tak se dívám kde produkt mají.
ano, využívám. Pokud chci něco spešl , tak se dívám, zda to na dané prodejně mají skladem.
Ano, vím o tom, ale už se mi několikrát stalo, že bylo uvedeno, že zboží skladem je a když jsem tam přijela, nebylo...paní prodavačka mi to vysvětlila tak, že když jim na prodejnu odešlou zboží, tak se jim to navýší, ale než dorazí, než ho daji do regálů, může tam být rozdíl 2 dny a více....asi i záleží, jak rychlí jsou přímo na prodejně, jak stíhají doplňovat....
Ano, využívám běžně. Často jezdím tady po okrese, kde máme 3 DM, tak abych věděla, kam se stavit.
ano, vim o tom a vyuzivam
Vím o tom a využívám, je to super, i když mám DMko kousek naproti, tak s malým synem jdu raději na jistotu ať zbytečně neztrácím čas...
Znám s využívám. Miluju e-shopy co tuhle možnost nabízí 😀
Vyuzila jsem,ale bohuzel se spatnou zkusenosti.Jela vylozene kvuli tomu,na prodejne to nebylo a pry to ani nemeli,ale na netu jeste x tydnu svitilo,ze ten kus tam je.Takze tomu nejak moc neverim...
Využívám, ale taky mám zkušenost, že to nebývá aktuální a produkt tam stejně není. Takže je to tak 50:50.
O této možnosti jsem nevěděla, je to praktická pomůcka, snad to i funguje, ale jak to tady tak čtu, asi moc ne. Sama nemám vyzkoušeno.


Dost to vyuzivam ;) je fajn se pak rozmyslet do ktereho dm vlastne jet aby pak pulku veci nemeli skladem :🙂