icon
avatar
apacheeeAMBASADORKA
Zpráva byla změněna    28. říj 2020    

Velký test dětských kapsiček - najdete mezi nimi i zástupce ze stáje #dm - jednu z příchutí Babylove kapsiček 😉

A mě samozřejmě těší, že byly pochváleny, protože moji kluci je milují 👏

https://www.televizeseznam.cz/video/adost/nekte...

avatar

Teda ten Ovocňák mě hodně zklamal. 😔 Ale jinak teda naštěstí asi volíme správně...

28. říj 2020
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@krtikkrtovaty taky mě hodně překvapil, kdysi jsem ho párkrát vzala a myslela jsem si, jak je super.

28. říj 2020
avatar

Taky jsem na to dneska koukala. V týdnu koupil muz 4 kubiky, pry jiny nemeli, jen hello a to vi, ze ty nesmi pres prah. A koukam, ze mozna ještě horsi 😑

28. říj 2020
avatar

Nevím, ale třeba Kubík tady prý propadl (ještě jsem to neviděla), byl v D-testu top.🤷‍♀️

28. říj 2020
avatar

Já občas brala Lupilu v Lidlu, tak koukám, ještěže tak. Jinak zas frčíme na dmkových, protože je zvětšili 👍 Ale mazec teda!

@oveckaluky Protože tam se hodnotilo něco jiného, mrkni znovu na test. Byl to podíl ovoce a vit. C, takže to projely sice čisté 100 % přesnídávky, ale bez přídavku vitamínů. A Kubík je jimi dost narvanej.

28. říj 2020
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@hezz17 je to děs, co se dá prodávat pro děti:(

28. říj 2020
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@oveckaluky je to přesně jak píše Alča - D test je mnohdy testování úplně k prdu, protože se zaměří na jeden jediný detail a ten hodnotí. Takhle třeba test nosítek vyhrálo šílené visítko, kterým dítěti akorát zařídíš slušné fyzio problémy. Člověk vždy musí hodnotit, jestli testovali něco smysluplného, nebo detail k ničemu:(

28. říj 2020
avatar

@alneka
@apacheee Aja, děkuju, holky.😉

28. říj 2020
avatar

@apacheee jo v tim d testu zas propadly dmkovy ne? Ale uz nevim ten duvod.

28. říj 2020
avatar

Také jsem byla nemile překvapená Ovocňákem. Od Hello, Relax a Kubíka jsem velkou kvalitu nečekala.

28. říj 2020
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@hezz17 vůbec jsem nepostřehla

28. říj 2020
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@mi35 musím říct, že od pár značek jsem kvalitu fakt nečekala a nakonec nevyšly vůbec špatně. ten Ovocňák mě ale docela šokoval

28. říj 2020
avatar

@hezz17 právě kvůli nízkému obsahu vit. C, nemají ho přidaný kyselinou askorbovou jako jiní

28. říj 2020
avatar
28. říj 2020
avatar

Ty jo, tak Ovocňák už nekoupím. Přitom se prodává ve zdravé výživě a je pěkně drahý...

29. říj 2020
avatar

@petaov Byla to chybná šarže, stahují z prodeje.

30. říj 2020
avatar

@krjana927 No, píšou o špatném dodavateli jablek a jablka jsou ve všech jejich kapsičkách. Nebudí to moc důvěru.

30. říj 2020