To bych chtěla zažít taky... Ta laska tam byla než se Vítek začal zapojovat do hraní (rozumej bořit koleje, brát všechno, čeho se Zdendik jen dotkne)... Ale hlavně ten dlouhý spánek bych brala 😴
2. říj 2017
To jsou miláčci😉tak je nech spinkat......
2. říj 2017
2. říj 2017
krasny, ale zajima me, odkud ma Eliasek pyzamko? Domis miluje starwars , to by se mu libilo 🙂
3. říj 2017
tohle mě vždy tak "rozněžní", když vidím sourozence, jak se drží. i u mých kluků ..áách .. kéž jim ta láska vydrží na vždy.. vid..
3. říj 2017


Krásné ❤ Přesně takhle to vypadalo před 8 hodinou u nás, tak jsem tu dnešní školku odpískala 🙂 Budit je se mi opravdu nechtělo.