Kdo znal Lenku věděl že dělala spoustu ručních výrobků, přání, perníků a všeho možného...s dětma jsme srovnali co všechno měla hotové, dost si toho nechali na památku,a zbytek kdo bude chtít si může za dobrovolný příspěvek vybrat. Fotky jsou na www.facebook.com/arienblackdesign poslední 3 alba 2020, vybrané peníze budou dětem na přístí rok na prázdniny... (objednávky pište ideálně na ingy@centrum.cz s názvem fotky a číslo.
jinak všem Veselé Vánoce i když u nás veselé určitě nebudou :( alespon ty děti to tak neberou a snad si to užijou...
PS: fotky z jeden našich tvořivých večerů a pracovny co Lenka měla, třeba bude Terezka jednou pokračovat 🙂
Zrovna vcera jsem myslela na to, ze letos nam bude ve skupince chybet ukazka pranicek apod ❤️❤️ Drzte se vsichni ❤️❤️
můj obdiv!!!! myslím na Vás držte se ... .. bulím jak mimino :( v rámci možnosti Vám přeji hezký vánoční čas!!!! Lenka na Vás kouká.. a je štatsná jaký jste skvělý Tatínek!!!!!!!
Na Lenku často vzpomínám... Děkuji za odkaz. Psala jsem email.
Přeji klidné Vánoce. (v rámci možností)
Letos budeme zase dělat Lenčiny perníčky. Jen to ozdobeni bude o 100 levelů horší, Lenka byla v tomhle machr ❤❤❤
@mynije jj mě tohle všechno taky moc chybí, ach jooo.... byla nejšikovnější holka co jsem poznal.
To je nádhera, určitě si něco vyberu. Držte se. A děkuju, že na nás tady myslíš 🙂
Držte se ❤️ Něco málo jsem snad ulovila 😍 bude to krásná vzpomínka, chybí mi ❤️
napsala jsem mailík, držte se... a moc nesmutněte, musí to být moc těžké, toto se nemá stávat... ❤🌞🍀
@nadja73 přesně, taky dělám její perníčky už pár let 😊
@fujarka22 moc Ti děkuji za vstřícnost, napadlo mne využít tvé široké sítě zde 😘❤
@kackakastanka moc děkuji za označení a moc moc ráda nasdílím❤️
Mohu dostat číslo účtu,něco bych zaslala a výrobek nechám někomu dalšímu aby se vybralo ještě víc❤️❤️
@fujarka22 275862101/0300 ale nechci to jen tak, určitě si aspon vyber nějaký přáníčka, těch je ještě dost a jsou fakt moc hezký... díky Martin
@arien_black kouknu na nejaka pranicka,dekuji❤️
@arien_black a ja bych ještě poprosila jestli je k dohledání ten recept na perníčky ❤️❤️❤️
@mynije ahoj, to bohužel vůbec nevím, možná někdo z holek tady ?
@patypresdevaty moc dekuji!
všem moc děkuju, objednávky jsem dneska poslal a snad udělají na Vánoce radost 🙂 Lenka by byla určitě ráda......




Urcite se kouknu. Vam preji hlavne pokojne Vanoce plne lasky ❤️❤️❤️