Když už má Davídek video z jednoho roku, tak jsem musel udělat i Terezce, v pátek oslavila svoje druhé narozeniny, bohužel za ten rok se toho hodně změnilo 😢
chtěl bych udělat i video pro Lenku,ale určitě by to bylo více psychicky i časově náročné, než tohle... no čas my ukáže cestu...
https://www.rajce.idnes.cz/video/1464227624?pla...
Nadherny a absolutne srdcervouci. Drzte se🍀
Nádherné video ❤️ ale rve mi to srdce. Děti mají skvělého tátu, klobouk dolů. Držte se
Moc pěkná památka. Jste skvělý táta. Hodně štěstí.
Držte se. ❤
❤️❤️❤️ A někteří si neváží toho co mají... Hodně sil, moc krásné video
Video asi nedám, ale Terezce všechno jen to nejlepší k narozeninám.🥰🥰🥰🥰 Jste úžasný, držte se.😘😘😘😘
♥️
❤️❤️❤️🥺
Držte se, video je nádherné❤
Nadherny video... vzpominka plna lasky ❤️❤️❤️ Drzte se a diky, ze o sobe davate vedet!
Nadherne,dojemne ❤️ Drzte se,posilam hodne sil!
Nádherné video ❤️ hodně sil a držte se ❤️
Krásné ❤️💜❤️, držte se.
Často na Vás myslím. Mám stejně starou holčičku jako je Terezka. Držte se ❤
Krasne....mala je ji tak podobna...dekujeme za tyto vzpominky. Lenka by byla na Vas pysna.
No, co se týče zpracování videa, jste velký talent. Jinak, hodně mě to zasáhlo. Vyzařuje z toho hodně lásky, ale i bolesti nad milovanou osobou. Snad Vám to aspon trochu pomáhá, je to krásné dílo. Mimochodem, abych aspoň trochu potěšila srdce. Vaše děti za tahle videa budou jednou moc rady. Málokdo má štěstí, aby měl takto krásné, uctivě a láskyplně zachyceno maminku, nebo tatínka na věčné časy. Odešla jim fyzicky, ale takto a skrze Vás s vámi bude navždy a dokonce v živých emocích, které bude k vám vysílat stále. Ta videa i fotky jim nevyváží ani cena zlata. To abyste v životě neztráceli sílu a dech a bojovali. Držím palce.
Lenka a malý Míša jsou dva lidi kteří mě tady tak zasáhli aniž bych je znala... Držte se.
@orisek56 hezky napsané, díky!
Neděkuje, vytvořil jste jim absolutne nenahraditelny a cenný dar. Mě takové video za každym mym milým zemřelým clovickem moc chybi. Vaše děti za to budou jednou moc rady.
Jsem tak rada, ze se tu obcas ozvete a vime, jak se vam dari ❤️
Terezce vsechno nejlepsi k narozeninam, cssto na vas myslim s jsem rada, ze tu obcas napisete, jak se vam dari. Hodne sil a uz jen to dobre 💐❤
Ikdyz jsem paní neznala , moc mě Váš příběh zasáhl a často si vzpomenu ....jako chlap jsem úžasný, přeji hodně sil ❤️
Všechno nejlepší Terezce ❤️🍀🥳 Vám přeji ať se všichni držíte ❤️ video je úžasné, moc krásná vzpomínka a památka pro Vas i děti... Pořád na Vas myslím, Lenicku jsem neznala, ale zasáhlo to i me 😞
Krasne video, krasne citlive zpracovano. Nedokazu si predstavit, jak se citite, ale citim, ze by Lenka na Vas byla moc pysna. A urcite i tam nahore je a usmiva se jako ve videu. Jste uzasny tata, a zanechavate detem cenne vzpominky. Drzte se.Preji Vam uz jen dobre dny ! Vam vsem . KUPU STESTI (Lenku "znam" z nasi skupiny z 2015)
ach, tolik to bere za srdicko 😔😔😔 video ale krasne! budou mit vzpominky na maminku bojovnici!
drzte se ✊🍀🍀🍀🍀🍀
Terezka je krásná a strašně šikovná. Nádherné video u kterého jsem si pobrečela, bohužel jsem nemohla dokoukat do konce.💗💗💗
Martine naadhera, to video je nadherna vzpominka ❤️❤️Drzte se, jste uzasny tata ❤️❤️
Nádhera ,nemám slov ☹
Hodně šikovná holčička. Hodně sil do dalších dnů.
Na video bohužel nekouknu, mám pak strasne myšlení,ale Vy jste naprosto úžasný tata pro své deti!!Moc Vám přeji,aby jste se měli dobre a žili s láskou,jak jen to půjde. A až přijde čas, aby jste nezůstal sám...

Moc krásné a hodně emotivní. Lenka by na vás byla moc pyšná ❤️