Po nějaké době jsem zase udělal video s dětma, tenkrát podzimní natáčení v zámeckém parku v Kostelci nad Orlicí, kde jsme měli s Lenkou svatbu ❤ jinak děti rostou jako z vody, Terezka moc ráda chodí do školky a Davida to ve škole baví 👍
Boze, ti rostou 🤗 Vzdy si vzpomenu na Lenku, kdyz prijdu na stacik fn HK. Nyni uz jen 1x za 3.mes., ale vzdy mi na ni padne myslenka. Mejte se moc fajn 🤩♥️🍀
Krásné video.nádherně natočené.ať se vám daří😍❤
Kostelec nad Orlicí, to je moje srdeční záležitost ❤️
Deticky rostou a vypadaji spokojene. A jak se dari vam?
Krásné video, hezká vzpomínka, ať se vám všem moc daří a jste zdraví❤
Jsou nádherní a šikovní🤩👏. Ať se vám daří🍀. Často si na vás vzpomenu, jak se s dětmi máte.
Fakt to hrozně rychle letí, ty děti tak rostou a jsou opravdu moc šikovní 😍. Zrovna nedávno jsem si na Lenku vzpomněla ❤️. Držte se a posílám hodně sil ❤️🍀
Vždycky mě tak píchne u srdce, když vidím příspěvek z tohoto profilu 😢
Na jednu stranu je to jedna z největších bolestí, když dětem umře maminka.. Na druhou jsou tak velkým důkazem toho, že její život měl obrovský smysl.. ❤
Nedávno jsem si vzpomněla na Lenku ❤ a dnes status . Posílám mnoho sil ❤
❤️❤️❤️❤️
Tak si na lenku casto vzpomenu, jsem tada, ze obcas napisete, jak se vam dari 🙂. deti jsou nadherne 🤩❤🍀
❤❤❤❤
take na vas casto myslim, nase starsi je stejne narozena s Davcou, i jsme se s Lenkou asi trikrat potkaly v Praze, super zenska ❤️ ... mladsi mame o mesic starsi a jeste jsme s Lenkou resily, ze jsme obe vybraly jmeno, ze maji kousek od sebe svatek a narozeniny ... casto, casto na vas myslim, mejte se skvele, a moc dekujeme, ze date sem tam vedet 😉 ... oba jsou uzasni 👍
❤️🍀
Davídek je hrozně na maminku podobný 😍
Krásné dětičky 😍 A jak jsou už oba veliký. Přeju vám všem hodně zdravíčka a ať se vám daří 🍀
Krásné děti 🍀 🍀 🍀
Uzasne deti a maji uzasneho tatu 🙂
Strasne rychle to utika..deti vyrostly!!! Hodne sil posilam..