Dneska dorazil balíček od Blendea, testování může začít 🙂 Dopijim své poslední kafe, které od zítřka bude nahrazovat nový zelený životabudič. Držte mi palce, ať ty návaly energie má rodina přežije 😀 #test_blendea
audreyi
autorJá ti nevím.... poslední měcís vstává Robert v 5! Sedm dní v týdnu....A to už je sakra brzo, takže únava na mě dost padá, spát chodím v deset, večer už nestíhám, přes den dám i čtyři kafe, je mi jasný, že to není nic zdravého... :-/ Takže bych se ráda šoupla někam do trochu zelenější zóny 🙂
19. čer 2017
@audreyi nečekej zázrak už zítra,já kafe přestala pít vždycky až tak po 14dnech až měsíci...
19. čer 2017

Jsem zvědavá, ale přijde mi, že zrovna ty máš pořád energie na rozdávání 🙂 Já se chystám nakoupit macu peruánskou, že bych si ji taky dávala do smoothie.