Deti Duplo miluji, uz se moc tesim
3. říj 2016
lego duplo u nás vede,těšíme se 🙂
3. říj 2016
Tesime seee..uz ve skrini jak u me tak babicky duplo ceka na jeziska
3. říj 2016
Ahoj, koukala jsem na soutěž s lego Duplo, do kdy se mohou přidávat fotky? Dekuju za odpověď
4. říj 2016

Báro, vítej zpátky🙂 Těším se na týden s Duplo🙂)