Holky, v únoru máme 10 let výročí 🙏❤️ Chtěla bych vyrazit někam na víkend, bez dětí. Poradíte kam ?
Nám se moc líbilo v Telči, apartmany chornitzeruv dům, měli jsme ten veliký s bublinkovou vanou a prosklenou ložnici.
V Táboře je to pěkné. Hotel Dvořák.
Hrozne sa nám páčilo v Janských Lázních v hoteli Omnia, ešte sme si krásne zalyžovali. 🙂 Naposledy sme boli v centre Brna a to bolo tiež skvelé. Asi záleží na aký víkend máte chuť. Aktívnejší alebo oddychový 😊
Mladé Buky Grund resort. Moc se nám tam líbilo.
Byli jsme ted v Palomě v Průhonicích. Welnes nemají, ale hotelovým autem vás dovezou kamkoliv a jistě i nějaký welnes poradí. My na to moc nejsme, ale využili jsme odvoz na večeři a zpět 😉
Wellness hotel Panorama, Moravský kras 👌 ale tam je to spíš luxus jako, léto, podzim a s dětmi. Lepší zázemí pro rodinnou dovolenou jsem ještě neobjevila. A pan ředitel je úžasnej člověk a stará se tam o zoo koutek, seče trávu... Prostě ❤️🤗
Zikmundov
Taky mě zajímá
Jezdime nekolikrat za rok na wellness pobyty a uz jezdime pouze tam, kde je vstup detem zakazan. V Nebi v Jizerkach bylo opravdu krasne.