Devcata? Vahovy prirustek ve 21 tt?
Jsem ted 23+4 a mam nahore 7 kg.
-3kg 🙂
+10kg
Teď jsem 25tt a mám 4kg nahoře
Aha. Ja pribrala kilo. Neni to malo teda jak ctu?
-4 kg
5 kg
Jsem s tebou v dubnovkach a mam nahore taky jen kilo, max. dve. A to jsem jen rok a 7 mesicu po porodu 🙂
Pokud jsi ty i dítě OK, tak to málo není. Já měla první 2 těhotenství touto dobou asi -5 kg a teď ve třetím jsem měla něco kolem 1 či 2 kg na víc. (ostatně teď jsem na začátku 31. tt a mám +2,5 kg)
Já měla 6 kilo dole 😂 v tom už jedna hospitalizace, na konci v 40+3 jsem měla od startovní váhy jen dvě kila nahoře a to jsem byla v 26tt skoro měsíc ve spitale, tam jsem vždycky zhubla 😂😂😂
Mela jsem +4 kg, ale dalsich 15 jsem do konce těhotenství ještě nabrala
Já mám nahoře taky kilo. Bříško ještě neroste,miminko cítím tak to beru že je to ok. 😉 Uvidím v pátek🤭😊
U prvni -7 u druheho -2🙈
@nikissek28 ja mam prave bricho paradni jsem.cekala vig
U prvního +15kg u druhého od začátku dieta na cukrovou takže -8kg 😁
-6kg
Ja mela +10kg 😀 nebo myslis miminko?