icon

Devcata? Vahovy prirustek ve 21 tt?

avatar

Ja mela +10kg 😀 nebo myslis miminko?

25. lis 2019
avatar

Jsem ted 23+4 a mam nahore 7 kg.

25. lis 2019
avatar

-3kg 🙂

25. lis 2019
avatar

+10kg

25. lis 2019
avatar

Teď jsem 25tt a mám 4kg nahoře

25. lis 2019
avatar

@vaseli16 maminku

25. lis 2019
avatar

Aha. Ja pribrala kilo. Neni to malo teda jak ctu?

25. lis 2019
avatar
25. lis 2019
avatar

5 kg

25. lis 2019
avatar

Jsem s tebou v dubnovkach a mam nahore taky jen kilo, max. dve. A to jsem jen rok a 7 mesicu po porodu 🙂

25. lis 2019
avatar

Pokud jsi ty i dítě OK, tak to málo není. Já měla první 2 těhotenství touto dobou asi -5 kg a teď ve třetím jsem měla něco kolem 1 či 2 kg na víc. (ostatně teď jsem na začátku 31. tt a mám +2,5 kg)

25. lis 2019
avatar

@lucye0 super. Tak pak jsem klidna a i rqda ;)

25. lis 2019
avatar

Já měla 6 kilo dole 😂 v tom už jedna hospitalizace, na konci v 40+3 jsem měla od startovní váhy jen dvě kila nahoře a to jsem byla v 26tt skoro měsíc ve spitale, tam jsem vždycky zhubla 😂😂😂

25. lis 2019
avatar

Mela jsem +4 kg, ale dalsich 15 jsem do konce těhotenství ještě nabrala

25. lis 2019
avatar

Já mám nahoře taky kilo. Bříško ještě neroste,miminko cítím tak to beru že je to ok. 😉 Uvidím v pátek🤭😊

25. lis 2019
avatar

U prvni -7 u druheho -2🙈

25. lis 2019
avatar

@nikissek28 ja mam prave bricho paradni jsem.cekala vig

25. lis 2019
avatar

U prvního +15kg u druhého od začátku dieta na cukrovou takže -8kg 😁

25. lis 2019
avatar
28. lis 2019