#vanocni_pohlednicovy_kolotoc
Ještě někomu chodí pohledy?
Já čekám ještě na 2 a myslím si, že už nedorazí 😢
Mě pohled poslaný 23.12. dorazil teprve minulý pátek...
ja posilala az 30.12. ale snad uz vsem dorazil 🙂
čekám na jeden, ale posílala jsem také až po svátcích, zatím jsem tu žádný ode mne neviděla 🙂
Já dostala dneska jeden. Odeslaný 18.12. To je děsný.
Čekám ještě na 3 z 5....a ode mě se ještě někde dva toulají 😔
Přitom, jestli se nemyslím,co jsem poslala do Německa, tak tam už je.
... nemýlím
Nam dorazily vsechny tri. Ja jsem posilala az 23. a dva pohledy se tu objevily, treti asi ne.
Já čekám ještě na dva. Svoje jsem odesílala ve čtvrtek před Vánocemi a zatím vím teda jen o jednom, že došel 😕
já poslala 3 a všechny dorazily. Ale sama jsem dostala jen jeden.
Holky já budu teprve posílat zítra, děti mi lehly a do města jsem se nedostala. Tak se prosím nezlibte. Jinak mě dorazil 1 ze 3.
Já čekám ještě na jeden. Co vím, tak můj dorazil zatím jenom jeden, posílala jsem všechny 20.12.
Tak mě se to stalo už před 2lety, kdy mi z 5 dorazily jen 3 , tak doufám, že to nebude stejné.
Tak já ještě vydržím, díky holky.
Já mazala a posílala hned 19.12 a došli 4 z 5 co vím, tak snad mají všichni.
Ja dneska tri poslala. Pred Vanocemi jsme vsichni lehli, v patek 27.12. byla u nas na vesnicke poste kalamita a kolem Silvestra jsem to uz nedala. Omlouvam se, rekla jsem si ze poslu radeji pozde nez vubec 😀
@beruska1974 Ja jsem taky treba pred Vanoci lehla, psala jsem to organizatorce, ze driv to proste nedam, bylo to hrozne na posledni chvili.. ale jsem rada, ze to vubec bylo.
Holky v pohodě, třeba později dorazí.
Jen jsem se chtěla zeptat, zda někomu chodí ještě a vzpomněla jsem si, jak mi před 2lety nedošli všechny,zda jsem nedostala stejné nespolehlivce,nic víc....🙂
@anielkha tobě jsem posílala zrovna 🙂
jj tak třeba ještě dojdou
@beruska1974 já vím, od tebe dorazil první 🙂
Ja dostala 2 z 5 :(
Já 3z 5 už nic nedošlo....možná jsem měla štěstí na ty, co jsem měla před 2lety
já čekám ještě na jeden.....já jsem taky posílala až 23.12:cry: