icon

Kde je chyba? Cekam 6:59 ráno na Ikeu a 7 mi to hlásí plnou kapacitu 🤷 to to tam ty lidi pridali jako kdy? 🤔 A když dám dopravu tak 299, ty kráso vždyť to mám za rohem 🙈

avatar

Máme to úplně stejně. Už sem se na ně vyprdla...

28. lis 2020
avatar
Autor komentář smazal
avatar

@lenula02 večer bylo jeste vse skladem, teď uz dve veci zas nejsou 😡 se na to vyprdnu a udelame si vejlet do Polska

28. lis 2020
avatar

Jsem na tom úplně stejně. Už je kašlu.

28. lis 2020
avatar

Šmejdi....

28. lis 2020
avatar

Přesně takhle to máme už několikátý den.

28. lis 2020
avatar

Lidi objednávají i v noci... Oni od 7 zacnou zpracovavat objednávky pro dane prodejny, proto se to hned zaplni.... Dodani je zřejmě dle vahy... Ja platila 150

28. lis 2020
avatar

@vaseli16 Ale mě to nepustilo ani v 0:20, pořád že až od 7 spouští novou kapacitu...

28. lis 2020
avatar

Nevim,proc proste nenajedou na normalni e-shop,tohle je takovy mi prijde uz uplne na hlavu

28. lis 2020
avatar

S tím mají problémy všichni.

28. lis 2020
avatar

@latulipanova přesně, my to taky zkoušeli po půlnoci a nic, zkuste to v 7 rano 🤷 kaslu jim na to, nakoupím to po Vánocích nebo zkusim to Polsko. Akorát tam otviraji nakupaky dnes, takze to bude pekna sada...tohle to zavírání obchodu me sejri a neco objednávat online taky nemá smysl, my v ...zasilkovna v ..., ppl přestalo brát baliky z Nemecka, tohle dava smysl, povzbudime ekonomiku

28. lis 2020
avatar

@fifina86 jj rikam všichni jsme prostě v 🤬

28. lis 2020