icon

Pořád tomu nějak nemohu uvěřit a pořád to hrozně bolí, ačkoliv jsme se znaly jako děti, teď nás dělila větší vzdálenost a udržovaly jsme spolu alespoň virtuální přátelství. Pořád se ptám proč ty - ty která jsi tu měla být se svými dětmi, objímat je, hladit, milovat všechny své bližní, péct svoje neuvěřitelné mlsky a srdečně si užívat každý okamžik. Dala jsi život dvěma krásným dětem, které tě s láskou v srdci budou nosit celý život a ty na ně budeš shora dohlížet. Nezapomene Andrejko :(

avatar

copak se stalo?

30. bře 2016
avatar

myslíš z Pardubic?

30. bře 2016
avatar

Upřímnou soustrast ☹

30. bře 2016
avatar

Co se stalo?

30. bře 2016
avatar
30. bře 2016
avatar

Upřímnou soustrast

sticker
30. bře 2016
avatar

Upřímnou soustrast.Posílám srdíčko

30. bře 2016
avatar

Ne, ne holky/maminky, kamarádka/maminka tu neměla myslím ani účet, znaly jsme se ze stejného města a bohužel nám z nenadání odešla po porodu dcerky. Mladá, zdravá krásná ženská je ze dne na den pryč. Člověk bohužel neví dne ani hodiny :(

30. bře 2016
avatar

@petamaskova Děkuji, jsi moc hodná, ale mě holky zlaté nemusíte. Je mi hrozně při pomyšlení na dětičky a rodinu co ztratili maminku, dceru, manželku ... :(

30. bře 2016
avatar
30. bře 2016
avatar

@brendamonique Upřímnou soustrast a sílu se smířit🍀

30. bře 2016
avatar

@petronilla1 ... nevím o koho jde, ale jak jsme psala kamarádku tu zřejmě asi účet neměla. Zrovna se stala podruhé maminkou krásné dcerky a z nenadání všem odešla.

30. bře 2016
avatar

@brendamonique tak to je shoda jmen...před měsícem taky odešla Andrejka ,která pekla dorty a neskutečné mlsy a nechala tu manžela a dvě holčičky

30. bře 2016
avatar

Mončo....ta představa hrozná.....proč je život tak krutej...

30. bře 2016
avatar

@petronilla1 to neni tato andrejka, to se stalo minulý týden....

30. bře 2016
avatar

@petronilla1 hrozné věci se dějí, když umírají mladí lidé :( kamarádka zemřela koncem minulého týdne v porodnici. Bohužel jen shoda jmen, je mi líto vaší známé. :(

30. bře 2016
avatar

@vancurovamisa už jsem psala shoda jmen

30. bře 2016
avatar
30. bře 2016
avatar

@vancurovamisa ... pořád se s tím nemůžu nějak smířit. Zrovna jsem si všimla jak mi komentovala fotku a za dva dny už tu nebyla :( takové neuvěřitelné prázdno a tak hrozně je mi líto dětí a rodiny. Umírat by měli jen staří lidé, kteří už si prožili dlouhý a krásný život. :(

30. bře 2016
avatar

@brendamonique co se jí stalo ☹ ? To je hrozný...Chudinky deticky a zbytek rodiny ☹

30. bře 2016
avatar

Upřímnou soustrast 😔

30. bře 2016
avatar

@pajinka85 údajně dle jejího tatínka nějaké masivní krvácení po akutní SC, ale víc nevím, nechci se v tom víc rýpat. Je tak hrozné, když si člověk uvědomí jak lehce může ztratit všechno co má během jediného okamžiku ☹

30. bře 2016
avatar

☹ To je i moc líto.

30. bře 2016
avatar
30. bře 2016