a huráááá včera jsme si vybrali dovču.....těš se český ráji , v červenci přijedeme😀
brusinka.pusinka
autor@kukynka2 semhle Žďár u Mnichova Hradiště
11. led 2012
nemohla bys mi prosím napsat odkaz, také něco sháníme
@brusinka.pusinka
11. led 2012
hezky si to užijte 😉
11. led 2012
supr.at se vám tam líbí.ja a děti jedeme v červenci do paříže a disneyland
12. led 2012
jééé a kam tam pojedete? Máme tam chaloupku🙂