Mě taky ne...a hlavně, nebude pořád malička 🙂
Taky bych nechala
Za me taky urcite v pohodě👍
Hlavně jde o to, aby si tam neprotáhla prstík a pak naušničku nevytrhla..
Tak jo nechám ji je, snad si je nestrhne 😬😁
Na segre si pamatuju, ze je mela tak tak 😀
@adel2507
Jak se koukám na tu fotku, noo asi tam prstík vleze🙄 tak to asi dam zpět ty nastrelene naušničky.
@dinushka00 Já sice zatím holčičku nemám, ale kamarádka to zrovna nedávno řešila, že si tam malá ten prstík opravdu zahákla..
Určitě menší, jsou obří.
@dinushka00 dojdi do zlatnictví a nech jí tyhle (moc krásné) nausničky zavřít (přihnou takovýma kleštičkama u zapínání) a bude všechno ok
Tyhle jsou moc pěkné, ale jsou dívčí, do těch teprve doroste. Lepší budou dětské.
jsou boží, nechala bych..myslim, ze ok
Já bych pořídila nějaké drobnější a tyhle nechala na později 🙂



Mě to nepřijde nějak moc velký.. Tobě jo?