Má někdo zkušenosti s Vánoceme u šestiměsíčních děti? Se ptám co bych mohla od malé čekat.
Nooo, nejvetsi uspech melo trhani papiru.
Kdyz bylo nejstarsi rok(1.vanoce) tak jsme neresili. Jen vanocni večeře a pohoda na horach😉
@summer18 aha... A to byly dárky v krabicích nebo jen tak volně v papíru?
První Vánoce měl syn 8 měsíců a nezajímalo ho nic, ani trhání papíru..
První Vánoce měla dcera 4 měsíce....dárky jí moc nezajímaly...ožužlala balící papír a hrála si s dárkovou taškou
@eeveepokemon456 letos to budou uz ctyri roky 😱, takze si to moc nepamatuju. Ale spis to bylo normalne zabalene. Od pribuznych jsme si rekli o plinky, takze tam mela par darku od nas. Myslim, ze to stacilo.
Loni to syn cele prospal (5m) takze ten z toho nic moc nemel, ale segra mu to poctive otvirala 😄
Bylo mu 5m a nezajímalo ho nic..ja mu koupila je. Jeden darek(takový ten kužel s krouzkama) a ani to nebalila-sotva se naučil držet hlavu😂 udelala jsem si akorat hezky fotky a sup spat😂
Nas malý měl přesně 6 mesicu, už se plazil, takže jsme museli hlídat, největší zábava byla doplatit se ke stromecku, chytit větev a lomcovat s ní. Dárečky samozřejmě měl, ale moc ho nezajímaly,
@summer18 dceři jsem totiž pořídila plyšáka, který říká říkanky a je český, takže na rozvoj řeči si myslím slušné + si spojí, že když ho zmáčkné, tak něco řekne a přítel jí pořídil bábovičky na písek, tak jestli to pro ni mám nějak složitě rozdělovat, nebo stačí dát dohromady
@alkapinka malá mi drží hlavičku už cca měsíc (má 3 měsíce) a teď zkouší lézt a chce se už i posadit.
Ja mela darky rozdeleny a pulku sem ji stejne rozbalovala sama nebo babi. Pak si chvilku pohrala a sla spat. Letos mame v planu nejdriv si rozdat darky, pak vecere a klasika koupel a spat. Necekam ze vy ji bavilo vic si hrat jen proto te jsou Vanoce
Asi nemějte velká očekávání a plány. Synovi bylo 7 měsíců a bylo vidět, že to vůbec nebere, zblajznul kapra s bramborem, zeleninou a jablíčko, rozbalování dárků ho nebavilo (dostal toho hodně - pěnové kostky, knížky, dřevěné hračky,...), už byl unavený, i když jsme vše načasovali na jeho režim. Udělali jsme si v průběhu Štědrého večera několik fotek a šel spinkat. Takže dárky jsme mu zabalili hlavně kvůli fotkám, ale ani papír netrhal, chvilku žužlal pěnové kostky a hotovo 😂 Loni (19M) taky žádné velké nadšení, bavily ho asi první dva dárky, pak trhal papír a ožil, až když jsme si venku zapálili prskavky. Ale letos to budou ty opravdové kouzelné Vánoce, protože už se dokáže upřímně radovat, krásně povídá, o Ježíškovi a dárkách mluví od léta, takže vím, že to letos vyjde 🎄
To já si to teda pamatuji i když je to skoro tři roky... Zuby zuby zuby :D což no..🙂 prostě první Vánoce no :D
7m a žádný zájem sní o papír 😃
Balici papir je pro takove pide nejvetsi zabava 🙂 Vydrzi to dlouho, neboj 🙂 Dcera mela na prvni Vanoce presne pul roka, mluvim ze zkusenosti 🙂
mám zkušenost o Vánocích se 4měsíční a pak se 7měsíčním, jak dceru tak i syna nic nezajímalo....
Syn měl 2mesice takže jen koukal dcera byla 7mesicni a hrozně byla nadšená že světýlek na stromečku a letos budeme mít 9 měsíční tak jsem sama zvědavá co bude
Nemusíš uklízet papír, všechen sežere. ✌️🙈😂
Syn bude mit taky pul roku a nebudem nic resit. Darky dostane spis od prarodicu, tam to bude mit zabalene, od nas max nejakou drobnost. Udelame si akorat fotky na pamatku Stejne si to nebude pamatovat...
U nas byly prvni vanoce jen o spolecne fotce, pak sel malicky spat jako vzdycky a my si se starsi rozbalili darecky. Pro nej je rozbalovala dcera, ale mel tam jen v podstate veci co bych stejne kupovala...
Myslím, že to letos ještě bude jedno i tomu našemu 1,5 letemu 😁😁. A sapat se bude po věcech i starších sourozenců.
Řekla bych, že ji to nebude zajímat 😉
@eeveepokemon456 no podle meho nazoru ji nejlepe rozviji rec primo na ni mluvit, ale to je jina.. chapu, taky mame doma medvidka Kubu. 😉
Myslim, ze pokud chcete aby tam toho mela hodne, tak ji klidne zabalte kazdou babovicku zvlast, ale i tak si myslim, ze ji to bude bavit chvilku... A nebo to vyzkouset 😄
nic 😀
Naši malé bylo loni 7,5 měsíců 😀 večer už byla přetažená, omrzlá. Ale hlavně se mermomocí musela stavět jak šílená a řvala a vztekala se. Dostala asi 3 dárky, ale moc jí to nebavilo, nezajímalo. Až když jsme ji dali spát, tak to bylo lepší 😀