Pamatuju si, ze jsem si moc prala walkmen, obleceni na Barbie, lopatu na snih (na sankovani), kazety Smoulu (Smouli super disco show a dalsi), hru Ukaz,co vis, koleckove brusle, cesaci hlavu, knizky, vytvarne potreby a dalsi (to je vytah z vice Vanoc, byla jsem skromna :D Nejradeji ale vzpominam, kdyz jsme pres vanocni svatky hraly se segrou a s nasima (hlavne s mamkou) stolni hry, to jsem milovala snad vic, nez samotneho Jeziska... Jeden rok mi Jezisek prinesl Panenku na plese, tu hru jsem milovala 🙂 Pamatujete ji nekdo?
....a jinak pejsek nebo sestricka, to je jedno 🙂
Nepamatuji si, o čem v tom šlo, ale vím, že ve školní družině jsme se o ní přímo rvaly ❤️😆
Jéé, tak tu si pamatuju. Vsadím se, že ji u mamky najdu schovanou, až mi povyroste dcerka... Taky jsem hrála ráda. 😊
jo tu jsme doma měli - ale hit to pro nás úplně nebyl 🙂
Jee tu jsme měli doma a, milovali ji 🙂
Taky na ni vzpomínám, ale nejčastěji jsme hrali Z pohadky do pohadky 🙂
My ji mame jeste u rodicu a hraju ji s dcerkou od cca 4let 😊
Tu jsme měli v družině a bylo to super 🙂
Jj😍😍 mě hodně bavila
máme schovanou ještě u našich. Nás strašně bavila

Mam ji jeste doma a hrozne me nebavila 😂