Dotaz na holky sikovne kuchty a cukrarky - zvladnu odpalovane testo bez robota? Popr. poradite co udelat, aby se opravdu povedlo? Chci manzelovi udelat na narozeniny jeho oblibene profiterolky, ale bude to ma premiera s odpalovanym testem 😱, tak budu vdecna za rady a naposilam srdicka.
Odpalované testo se dělá bez robota 😉
Určitě to zvládneš. Chce to vejce zamíchávat po jednom, není to žádná věda 🙂
Robota nemám a všechny těsta dělám bez robota kynuté i odpalovane
Uf, diky, prave v kazdem receptu doporucuji ta vejce zaslehavat robotem a i mamka mi rikala, ze by se bez nej do toho nepoustela. Tak super, diky moc!
Jsem vyučena cukrarka a odpalované těsto zvladnes bez robota akorát vejce jak už tu bylo psáno přidávat po jednom a pořádně promichat.. A dávat pozor aby se těsto nepripalilo .. Jinak určitě zvladnes držím palce..😘🙂
Určitě úplně v pohodě, jednou jsem si řekla, že udělalm věnečky a byly lepší než z cukrárny 🍰 není to takový strašák, jak to vypadá 🙂
Hlavni je se toho nebat...🙂
Taky dělám věnečky celkem pravidelně a nechápu, co na tom těstě všichni mají 😊 nejdůležitější je ho stále míchat, když se vaří, a při vmíchávání vajíček dávat další až je to jedno fakt pěkně spojené s těstem.. Já si ráda usnadňuju práci robotem u různých těst, ale tady mě to nenapadlo, protože babička mě vždycky učila vmíchát ta vajíčka jemně a s citem 😀
Dělala jsem taky bez robota a neměla jsem problém. Takový základ je, než přidáš vejce, těsto musí být opravdu studené a jak říkají holky, opravdu po jednom ;)
bez robota, podle tohoto videa: http://www.sitalemvkuchyni.cz/recept/Profitterol
Hele jakože nedělala jsme to nikdy, ale babička ho delavala často a žádného robota neměla, takže neboj, určitě zvládneš ☺