icon

Nechutenství k atb, malý bere Klacid a nemá vůbec chuť k jídlu. Stěží do něj dostanu sem tam nějaké sousto. Máte zkušenosti? Trvá to po celou dobu lecby? Dnes je má třetí den.

avatar

Holky, když jsou skutečně nemocné, tak taky skoro nic nejí...netlač, to přijde...já i poznám podle toho, že začnou líp jíst, že už jim je dobře..

25. led 2019
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar

Malý je čtvrtý den na ATB a za ty 4 dny,vůbec nic nejí. Jenom pije.Počítám že snad zítra už by mu mohlo být lépe.

25. led 2019
avatar

Starší měl Klacid po Novém roce a chuť k jídlu měl menší skoro týden... Takže jsem dělala to, co má fakt rád. Když měl v létě angínu, tak neměl chuť k jídlu vůbec (s penicilinem). Podle jídla se nás pozná, že už je lépe...

25. led 2019
avatar

Elli má klacid od pondělí a taky nic moc. Při snídani si 2x kousne do rohlíku. Včera dopoledne pak u ségry snedla misku lupinku s mlikem. K obědu nic a k večeři aspoň celý rohlík. Toť vše

25. led 2019
avatar

Malej horecky, nema ATB. 2dny neji

25. led 2019
avatar

Já mám s Klacidem zkušenost jen u sebe, měla jsem u něho hrozně hořkou pachuť v puse, nešlo to ničím přerazit, ani zapít, zajíst, vzít si bonbon, prostě nic, tak jsem neměla pak chuť na jídlo. Pak mi někdo poradil jíst bílý jogurt, že to tu hořkost trochu zmírní, chut´na jídlo se mi vrátila až tak tři dny po dobrání atb. asi to k tomu patří☹ Ať jsou dětičky brzo v pořádku🍀

25. led 2019
avatar

Jsem chtela taky napsat. Jak kdyz mela Klacid, byl to fakt hnus, pachut v puse uplne silena.
Ale tady to muze byt navic i z te nemoci. Vydrz!

25. led 2019
avatar
elinkal
autor

@petrufa86 úplně stejně je to u nás. No nedá se nic dělat. Dobře už mu asi je, ale budeme muset počkat.

25. led 2019
avatar

@elinkal u nás už zabrala první dávka, jsem ráda. Chuť se snad co nejdříve vrátí.

25. led 2019