Nechutenství k atb, malý bere Klacid a nemá vůbec chuť k jídlu. Stěží do něj dostanu sem tam nějaké sousto. Máte zkušenosti? Trvá to po celou dobu lecby? Dnes je má třetí den.
Malý je čtvrtý den na ATB a za ty 4 dny,vůbec nic nejí. Jenom pije.Počítám že snad zítra už by mu mohlo být lépe.
Starší měl Klacid po Novém roce a chuť k jídlu měl menší skoro týden... Takže jsem dělala to, co má fakt rád. Když měl v létě angínu, tak neměl chuť k jídlu vůbec (s penicilinem). Podle jídla se nás pozná, že už je lépe...
Elli má klacid od pondělí a taky nic moc. Při snídani si 2x kousne do rohlíku. Včera dopoledne pak u ségry snedla misku lupinku s mlikem. K obědu nic a k večeři aspoň celý rohlík. Toť vše
Malej horecky, nema ATB. 2dny neji
Já mám s Klacidem zkušenost jen u sebe, měla jsem u něho hrozně hořkou pachuť v puse, nešlo to ničím přerazit, ani zapít, zajíst, vzít si bonbon, prostě nic, tak jsem neměla pak chuť na jídlo. Pak mi někdo poradil jíst bílý jogurt, že to tu hořkost trochu zmírní, chut´na jídlo se mi vrátila až tak tři dny po dobrání atb. asi to k tomu patří☹ Ať jsou dětičky brzo v pořádku🍀
Jsem chtela taky napsat. Jak kdyz mela Klacid, byl to fakt hnus, pachut v puse uplne silena.
Ale tady to muze byt navic i z te nemoci. Vydrz!
Holky, když jsou skutečně nemocné, tak taky skoro nic nejí...netlač, to přijde...já i poznám podle toho, že začnou líp jíst, že už jim je dobře..