Ahoj holky viděl někdo tu pohadku Jak draka bolí hlava,? Zajímá mě váš názor na ni
Strasna vymleta kravina 🙂)))
Mě strašně vadilo, že Got mluvil slovensky vůbec to k němu nešlo, ale i tak celkově je to kravina
@fouskovi jak mluvil pomalu, aby něco nespletl, nechápu proč z Gotta udělali slováka a z Magálové češku, když je to doopravdy naopak. Jenže Magálová umí aspoň pořádně česky, na rozdíl od Gotta. Na pohádku by to nemělo žádný vliv. Jinak já vám holky nevím, ale mě se v poslední době nelíbí snad nic. Asi su zmlsaná tím, co se točilo, když jsem byla mladá.
Za mě strašná chujovina...
naprostá kravina, aby Gott v pohádce mluvil slovensky, na to jsem koukala jak puk a hned přepla...
Blbost
ja se priznam, ze si vlastne nevzpomenu ktera novejsi pohadka se mi libi , bohuzel 🙁
@makynaeliska Anděl Páně? třeba? 🙂
Byla sem na tom s dcerou v kině a nebavilo to ani jednu 🤦♀️ Dosti nepovedená pohádka 👎
taky se mi nelíbia...tu slovenštinu jsem nějak nepochopila a celkově hrůza...
@hanik.s no tu jsem viděla jednou a taky mě extra nenadchla...Já miluju ty staré klasiky no, těm se nic nevyrovná😕
@makynaeliska to je pravda, ty staré mají své kouzlo...mě se líbí ta stará Popelka, černobílá 🙂
@makynaeliska Tajemství staré bambitky 👍
@hanik.s ta je z roku 2005, takze taky ne uplne nova uz 😂 @makynaeliska
@makynaeliska jinak mne se celkem libi korunni princ s Dergelem 🙂 nevim, jestli znas... ale jinak mam taky radsi ty stare klasicke 🙂
No my to vypnuli.Bylo to příšerný, hlavně Gottova slovenština. Příběh strašnej
Chvíli jsem to tam měla puštěný, ale absolutně mě nezaujala, tak jsem šla do vany😀😀
Taky jsem šla po 10 minutách spát 🤷♀️
Viděla jsem celou a pořád jsem čekala kdy nastane nějaký zásadní zlom a on ten dej jen tak plynul a nic.
@denny27 když už cenu tak leda Malinu bohuzel
Já jsem se na to začala dívat a jak Gott promluvil, tak jsem si třikrát řekla "co to je?!?" a pak jsem to vypnula. Bohužel ani z piety ke Gottovi to nešlo. Jako může mi někdo vysvětlit, proč mluvil slovensky a proč mu to tak strašně nešlo? 🙈
Já byla s dcerou na tom v kině a líbila se nám. Jsme asi divné 😁
no všichni jsme u ní usnuli, děti i já s mužem, takže za nás nuda.