Hezký den, chápu dobře, že obuv by mohla být otevřená od 27.4. nutně potřebujeme koupit klukům boty a přes internet rozhodně nechci dekuju
Proč na počasí to nechápu
@fouskovi u nás kamenný obchod vydává v rámci eshopu
@barunka1985 já jim ty potřebuji zkusit ale dekuju
@fouskovi ja vám rozumim. Já je budu zkoušet na chodníku, jsem s nima domluvená.
@barunka1985 to máte dobrý u nás to tak nikdo neudělá bohužel
Malé obuvi do 200 m2 budou 27.4., ty větší 11.5. Ale za předpokladu, že nejsou v obchodních centrech. Pokud ano, pak až 8.6.
U nás na malém obchůdku s dětskou obuví je napsáno, že otevírají 27.4. 😉 Taky už se nemůžu dočkat 😂
Taky potřebuji boty, ale bydlíme na Slovensku, snad něco koupíme
Co zkusit nejaky vetsi Tesco nebo Globus,tam nejaky boty na litacku taky sezenes..
Zalezi na pocasi. Pred lety napadl na 1.maje snih.