icon

Hezký den, chápu dobře, že obuv by mohla být otevřená od 27.4. nutně potřebujeme koupit klukům boty a přes internet rozhodně nechci dekuju

avatar

Zalezi na pocasi. Pred lety napadl na 1.maje snih.

18. dub 2020
avatar

Proč na počasí to nechápu

18. dub 2020
avatar

@fouskovi pokud to nebude obuv v obchoďáku, tak by ji měli otevřít 27.4. i když by chumelilo 🤣

18. dub 2020
avatar

@areh dekuju tak by jsme mohli patřit mezi ty obchody které otevřou

18. dub 2020
avatar

@fouskovi u nás kamenný obchod vydává v rámci eshopu

18. dub 2020
avatar

@barunka1985 já jim ty potřebuji zkusit ale dekuju

18. dub 2020
avatar

@fouskovi ja vám rozumim. Já je budu zkoušet na chodníku, jsem s nima domluvená.

18. dub 2020
avatar

@barunka1985 to máte dobrý u nás to tak nikdo neudělá bohužel

18. dub 2020
avatar
Autor komentář smazal
avatar

Malé obuvi do 200 m2 budou 27.4., ty větší 11.5. Ale za předpokladu, že nejsou v obchodních centrech. Pokud ano, pak až 8.6.

18. dub 2020
avatar

U nás na malém obchůdku s dětskou obuví je napsáno, že otevírají 27.4. 😉 Taky už se nemůžu dočkat 😂

18. dub 2020
avatar

@yenefer1 to já taky kluci potřebuji nutně nějaké kecky na lítání po venku jinak budou chodit asi bosi 😂

18. dub 2020
avatar

@fouskovi nám se zase malá začátkem března rozchodila a než jsme stihli koupit boty, tak všechno zavřeli a já si první botky přes net koupit netroufnu 🙈. Teď má aspoň boty od kamarádky po malém, které skoro nenosil, ale to nemůže mít pořád 🤷

18. dub 2020
avatar

@yenefer1 a co lékárna? Já unas na malé kupovala v lékárně.

18. dub 2020
avatar

@sari2709 to mě popravdě vůbec nenapadlo 🙂. No snad otevřou za týden ty obuvi, když ne, zkusím tu lékárnu 🙂

18. dub 2020
avatar

Taky potřebuji boty, ale bydlíme na Slovensku, snad něco koupíme

18. dub 2020
avatar
18. dub 2020
avatar

@yenefer1 to nás právě zachránili boty po prvním synovi vůbec je nenosil tak jsem je schovala a ted se hodili aspoň nachvilku

18. dub 2020
avatar

@sari2709 jako boty na písek a na zahradu se mi za ně nechce dávat 800 Kč

18. dub 2020
avatar

Co zkusit nejaky vetsi Tesco nebo Globus,tam nejaky boty na litacku taky sezenes..

18. dub 2020
avatar

@fouskovi Ja objednavala z Decathlonu za 250,-. Zmerila nohu, porovnala s tabulkou velikosti a parada.

18. dub 2020
avatar

@aktakd jenže my si to musíme zkusit

18. dub 2020
avatar

@fouskovi tak pak jedině tesco a takový. A plátěné boty na zahradu a písek kupují v lékárně na děti 4 a 8 let pro každou tak do 300.

19. dub 2020