Hezký den, jsem jediná nebo to oblečení pro sportovce na Olympiádu někdo hooooodně zmršil to je tak něco strašnýho 🤮🤮🤮🤮🤮
Koukni ke mně na profil včera jsme to tam řešily 😉
Klid,vezmou to jen 2x...důležité je,aby Olympiáda vůbec byla...no stress
Mně se to líbí 🙂
@fouskovi mě se líbí princip v Mexiku měli tři návrhy a hlasovalo se na internetu.
@deaneira29 ano ale tohle je prostě kroj na lidovou taneční soutěž
Mě se nelíbí, ale celkově mi to je šumák 😁
Já nevím, a není to jedno, co si oblečou 2x na sebe?
A co by si jim navrhovala ty? Mně se líbí, že je v národních barvách+ve stylu krojů, za mne je docela povedené
Nelíbí, ale žíly mi to netrhá.
Nelíbí, ale celá olympiáda je mi někde, tak je mi to taky někde
@fouskovi já už bych je radši viděla v těch obyč šatech z nové kolekce alpine pro, které jsou taky pro tuhle olympiádu
Me to prijde jak stejnokroj letecke spolecnosti
@fouskovi Miluju kroj a folklor, ale tohle se mi nelíbi ani omylem. A na olympiádu už vůbec ne.
@luidisek nejen tobě na diskuzích nejčastěji buď posádka letadla nebo číšníci. Já si v tom absolutně nedovedu představit udelanejsi chlapi, to bude hrůza chudáci.
@deaneira29 ja si to jen nasla rychle ted na netu, jak vubec ta kolekce vypada. Olympiada jde mimo me nejak. Cetla jsem jen clanek, ze nebudou sprcky gratis 😂😂
Nepamatuji si za poslední roky, kdy by většinová populace byla nadšená z kolekce při oficiálním představení. Vždycky je to velké haló a pak vykoupí holínky... Prostě český naturel. Z mého pohledu neurazí, ale nezajímám se o japonskou kulturu a jestli v této kolekci jsou nějaké japonské prvky. To by podle jména měla asi vědět paní návrhářka nejlíp 🙂
Tak tenhle článek se povedl, absolutně shrnuje co si myslím.
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/komentar-ces...
Mě se to původně nelíbilo vůbec, teď už mi to tak hrozné nepřijde. Kdyby měli kluci saka místo vrst a holky jiný střih, aby v tom nevypadaly jako koule, nebylo by to špatné.

Mě se na tom líbí ten modrotisk, jinak celkove moc ne