icon

Hezký den, prosím radu kdo používáte plenky z Lidlu tu jejich značku jestli jsou dobré chtěla bych ty nejmenší do porodnice tak jestli jsou dobré nebo se mám podívat po jiných děkuji

avatar
Komentář byl odstraněný
avatar

Měla jsem ty nejmenší do porodnice a.byly super. Mají ten proužek na moč. Ale myslím, že jsem měla č. 2 a v balíku jich byko 24 ks a na běžný pobyt 3-4 dny vystačí krásně.

24. lis 2018
avatar

Do porodnice bych vzala Pampers, mají i detekční proužek, který ukáže močení miminka. Jinak jsem kdysi měla z Lidlu, ale velikost 4 a ok

24. lis 2018
avatar

@delfi75 Pampers premium už nikdy více

24. lis 2018
avatar

Já jsem měla z Lidlu vel.3 a za mě už nikdy, malá měla vlhký zadeček. V porodnici jsem měla Bella Happy 1-jsou super,mají výřez na pupík a kontrolní proužek,teď mám 2 a jsou taky dobré.

24. lis 2018
avatar

@fouskovi presne pampers nikdy. S prvni jsem pouzivala z Lidlu ale v nasem Lidlu maji plenky az od vel. 3. S druhou jsem pouzivala od narozeni Babylove z Dm maji taky curaci prouzek a hlavne proc pouzivam tyto. Maji stahovací pasek na zadickach. Takze za me top. Stridam je nekdy s Huggieskama. Taky maji stahovaci prouzek.

24. lis 2018
avatar

Já s nimi spokojená jsem😊😊

24. lis 2018
avatar

já mám eco z dm a spokojená - syn 3 měsíce - plena vydrží i 10-12h. nesmdí, není ničím napuštělá.

24. lis 2018
avatar

Pouzila jsem parkrat z nouze a strasne chemicky smrdely

24. lis 2018
avatar

@fouskovi pokud ne, tak zkusit z toho Lidlu, je fakt, že dcerce také jedna značka vůbec neseděla...

24. lis 2018
avatar

Tedy 2 značky neseděly, z DM babylove a happy Bella nebo Bella happy?....

24. lis 2018
avatar

Nic moc, smrdí...Doporučuji z DM.

24. lis 2018
avatar

Pouzivame DM babylove a jsem spokojena. V porodnici jsme dostali Bella Happy a ty byly taky paradni.

24. lis 2018
avatar

Ja co tak pochopil, tak ten detekcni prouzek maj uz prvni velikosti klasickych pampersek, ne premium. Nase premium taky nemohla mit, nebo teda az po te zmene v lednu 2017. Ale zelene jsou nejlepsi podle me. Lupilu kupujeme obcas taky, ted uz ma jen na spani, tak to jde, ale dlouhodobe je mit nemohla, mela z nich lehke opruzeniny.

24. lis 2018
avatar

za nás jedině babylove z DM, pro mě mají i nejhezčí design (zkoušela jsem Pampers i premium, Dada, dolano) a vychází za pěkný peníze. My jsme do poro brali už dvojky, jedničky jsem si pak taky jedny koupila, ale ty dvojky nám stačily

24. lis 2018
avatar

Za nás ne dceři nesedely..

24. lis 2018
avatar

švagov dělá na novorozeneckém a říkala, že každé druhé miminko se teď po pamperskách premium osype...

24. lis 2018
avatar

@crazy_girl3 a ja se tomu ani nedivim

24. lis 2018
avatar

Lidl dobrý, ale jinak hlavně DM a jejich BabyLove

24. lis 2018