Hezký den, už jsem tak nasr..... Elektronickou cigaretu si koupíte ale dítěti bačkory prostě ne vše na objednání ale já je potřebuji hned 😭😭 ať už jde naše vláda do prd... s těma narizenima chce se mi z toho brečet
Jinak ja dnes byla v Tescu a detske obleceni se uz prodavat muze tak predpokladam ze i papucky. Jinak tam meli fakt mega slevy na to obleceni tak jsem tam udelala velkou utratu...
Mám stejný problém...jak byli obchody otevřené měli jsme covid 🤬🤬 dneska jsem koupila v tescu takové hurá papuce ale jsou velké a jiné neměli.. 😓
JJ, u nas projena s ecigarama otevrena, vedle pivoteka, pak zavrene papirictvi a vedle otevrena vinoteka. To si fakt musíš klepat na čelo, kdo to vymýšlí...
U nas normálně celou dobu funguje zdravotní obuv a tam kupujeme
A to jsi nevěděla před týdnem, ze je budeš potřebovat dnes?
U nás je otevřena i prodejna s dekoracemi,jako kdyby to bylo životně důležité,přitom ,je pro mne důležité obchod s oblečením,děti rostou a taky chceme koupit papuče
@katulinka91 i kdyby to věděla před týdnem, tak jí to je houby platný. Co když se bačkorky dneska ve školce rozbily? U nás výdejní okénka fungují, ale třeba ve sportisimu čekačka 3-4 dny
@lleennttiillkkaa kdyby to věděla před týdnem, tak si je mohla pred týdnem objednat.
@katulinka91 nic to nemění na nesmyslnosti nařízení, že alkohol a cigarety lehce koupíš, ale obuv pro děti ne.
@lleennttiillkkaa Z alkoholu a cigaret jde statu do kasicky dalsi dan... Tak asi proto 🤷
@lmartinkova85 oni prodávají v tescu boty? Jsem myslela, že to mají zapaskovane 😁
@katulinka91 tak ja vetsinou zjistím ze dne na den, ze jsou boty male. Nemerim nohu kazdy den, abych videla, ze se palec blizi do cilove novinky
U nás fungují zdravotní potřeby kde maji i dětskou obuv a nebo ty výdejní okenka a dokonce pani necha venku vyzkoušet zda sedí a řeši potřeby individualne ❤️ Nicméně je to tristní oni by ti kuřaci bez te cigarety umřeli.. Ja jinak nemam problem cokoli objednat a do obchodu fakt nechodím ;)
@katulinka91 ne to byl doma ze školky
A co lékárna? Unas prodavaji
@luckawm asi od včera ne...dneska navrhly maminky 😂😂 něco málo z bot tam mají...
@fouskovi jo? A to objednam on-line a vyzvednu? Musím asi najít naši pobočku ze? Ať mám dobrou vel a co když budou malé muže se vyzkoušet? 😂😂
Ženy pochopte, že stát má z prodeje cigaret a alkoholu super velký příjmy. My si na nohy můžeme dát slámu a pytle 😂
@lmartinkova85 mě paní řekla že si mám najít dané boty zavolat na tu prodejnu oni zjistí jestli tam jsou, zarezervuji si je, vyzvednu, zaplatím a můžu hned zkusit a když tak hned vrátit takže objednám 2 a uvidím
@fouskovi tak aspoň ze tak....u těch děti je to komplikované pořad jim ta nozka roste 😂 děkuji 😊
@duvera tak u nas tesco jen ty malicke veci,od 6 ti let nahoru obleceni treba vubec☹
@janickaavitecek jo mají povoleno jen pro malé děti do 6 let ale ty starší mají opět smůlu
@fouskovi teď si vemte, že můj starší syn nosil velikost na 6 let někdy v 8 letech. Kdybych narazila na debila prodavače, tak mi to neprodá?
@lleennttiillkkaa tak když si nevezmes dítě sebou tak by měli, paní mi říkala že ty větší věci mají zapaskovane
@janickaavitecek ty starší přeci nic nepotřebuji. Pekne sedět doma v teplakach. Do školy nesmí a ven taky ne a hotovo 😂🙈
@fouskovi naopak mladšímu je 6, ale nosí oblečení tak pro 8 leté, takže tomu taky nenakoupím 😀

A nemáš tam někdeu vás výdejní okénko? U nás skoro vše funguje tak, že si tam zavolám, oni nachystají a jdu vyzvednout 🙂