icon

Hezký večer, je táhla forma dobrá děkuji

avatar

Já z Orionu tyto formy používám už nějakou dobu a jsem spokojená košíčky jsou taky pecka

1. lis 2021
avatar

@a_pel děkuji já bych chtěla letos koupit na rohlíčky a jde to dobře z té silikonové formy

1. lis 2021
avatar

Je, mam ji, používám.

1. lis 2021
avatar

@fouskovi jde to krásně poprvé jsem to stříká olejem a pak už nebylo potřeba nechat trochu vychladnout a pak jen otočím a jsou venku

1. lis 2021
avatar

Na rohlíčky mám tuto a je to pecka

1. lis 2021
avatar

Jsem s ni moc spokojená.
@lleennttiillkkaa Kde jsi sehnala, prosím?🙂

1. lis 2021
avatar

@bramarfi ty brďo.....já už jí mám asi 10 let, ale asi v Orionu? Je to asi Banket a myslím, že má i Tescoma

1. lis 2021