Je, mam ji, používám.
1. lis 2021
Na rohlíčky mám tuto a je to pecka
1. lis 2021
Jsem s ni moc spokojená.
@lleennttiillkkaa Kde jsi sehnala, prosím?🙂
1. lis 2021
@bramarfi ty brďo.....já už jí mám asi 10 let, ale asi v Orionu? Je to asi Banket a myslím, že má i Tescoma
1. lis 2021


Já z Orionu tyto formy používám už nějakou dobu a jsem spokojená košíčky jsou taky pecka