ty brdo... no nezavidím... zkus nanohoubičku?
Podle všech zkušeností ničím, stopy pořád zůstanou 😢
Francovka
Zkusila bych i vlhčené ubrousky, ale odzkoušeno nemám. Držím pěsti, dejte vědět, jestli to něčím šlo.
Me to nešlo ničím.. Takze uvítám rady 😂
Vlhčené ubrousky a nanohoubicka
Vlhčené ubrousky
No holky tak zatím selhal benzín, líh, aceton, lak na vlasy a vlhčené ubrousky byly vůbec propadák 🙈😅😅 nejlépe to pustilo acetonem, ale světlé čáry tam jsou pořád 🙈
Nanohoubička, CIF
Na tohle nic nezabere až teda na zadek a sedět a sedět časem se to vydře samo mě děti udělali čáru propiskou na kůži a zmizlo to opravdu až po čase sezením nebo ušít nějaký návlek a časem se kouknout jestli to je fuč 🤔
Ona ta koženka stejně dlouho nevydrží, nám se po pěti letech totálně sloupal gauč, nechali jsme si ho očalounit a jedeme dál.
Zkusila bych dezinfekci Anti-Covid, zkušenost nemám, ale už jsem tu párkrát četla, jak se někomu něco tím povedlo vyčistit 😅

Zkus lak na vlasy. Umelec by uz mel pomalovanou prdel 🤣🤣