Holky, jaké pořídit brýle pro 7,5 letého kluka k moři? Tyto, viz foto v komentáři? Nebo jen takovéty "skořápky" nebo nějaké úplně jiné, a jaké 🤔? Syn ještě neumí plavat, ale v bazéně se začal potápět a chce se dívat pod vodou. Děkuju za rady 🙂

U nás měla úspěch ta maska. https://www.decathlon.cz/vsechny-sporty/snorchl...
Koupila bych masku.
Dcera se naucila plavat s maskou. Ted si bere bryle viz obrazek, nechce, aby ji teklo do nosu
Masku z Decathlon
A za nás vloni maska totálně propadla,dokonce i u mojí maminky co závodně dřív plavala a letos mají všichni opět brýle a šnorchl.... U nejmenšího jsme je koupili už na jaře, trénoval to doma ve vani a teď v Egyptě nemá problém 😁😉
Já mám děti rozdělený, jedno jen masku a jedno jen brýle, my s mužem taky, on masku, já brýle.. máte možnost vyzkoušet v čem se bude cítit lépe?
K moři masku a šnorchl. Tu celomasku jsme zkoušeli a propadák.
Já si chodívám zaplavat, tak mám klasicku plavecké brýle 🙂
Určitě brýle a ty s gumou od Decathlonu, jsou super protože ta guma netahá vlasy a dá se hezky nastavit.