Nevíte někdo kam zmizela @takarazestinusakur ??
psala, že to tu balí mno....
Psala, že si dá teď oddech od netu, tj. i od koníka.
@hadruska
@andelkaprdelka
@mmlenka
Děkuju za info 🙂
Taky psala,ze opousti partnera a bude to tam asi nejake divoke
@hadruska Já jsem tady už tolik let a ještě mě to nějak nezasáhlo,abych odešla 😀 Škoda jí,škoda.... ☹
psala sem svůj mejl, pro případ, že by ji chtěl někdo kontaktovat, ale já si ho blbec nenapsala a koukám, že už je kompletně pryč ☹
To fakt? To ma mrzí... Rada som sledovala jej blog, ale posledné informácie mi nejako utiekli. Tak, hlavne jej držím päste, nech všetko dobre dopadne....
Moji drazí čtenáři,
Ráda bych vám oznámila, že na blogu psaném ze stínu sakur bude provozní přestávka. V reálném světě se mi toho sešlo moc najednou, a tak je třeba zaměřit svou pozornost na dění v něm. Proto dávám sbohem virtuálnímu světu, nevím, zda půjde o dočasné sbohem nebo definitivní. Každopádně bych vám ráda poděkovala za projevenou přízeň.
Takže tedy díky, díky, díky. Mějte se tu pěkně a možná zase někdy naviděnou. Takara
......toto napsala Takara na svém blogu,... sledovala jsem její život v dalekém Japonsku , ... je to škoda, pokud něco nevyšlo... dle představ, ..... přeju jí a Ayatovi hodně štěstí
@hindin
@bielanevesta
je tu zpátky jako takarazestinusakury 🙂
Děkuju 🙂 Je to půl roku stará kz. 🙂
Chtela mit silu na realny zivot