Nesnasim teplo pro me je vedro uz 20 stupnu... Takze kdybych nemusela, nevylezu z baraku cely den... Bohuzel Tof by byl nejradsi venku od rana do vecera, hic mu nevadi, takze musim holt opoustet svou komfortni zonu
@pestas Ty jo, tak takových lidí moc neznám, pro které i 20 st. už je moc. 😊 To musíš fakt trpět. 😢
@pestas pro mě je ideál max. 25 stupňů, to jsem celkem spokojená, co je nad, mě taky ničí... 🥵🥵🥵
@daisymaminka jo jsem holt extrem, zimni bundu nevlastnim, pac bych ji nevyuzila, vetsinou tak do 5 stupnu mi staci mikina 0 az 5 mikina s vestou a pod nulou pam podzimni bunda a od cca -10 podzimni buna plus mikina. Idelani teploty jsou pro me do +10 do tech 20 jeste ok pak umiram
Kočárek vůbec nevytahuju, tam je vařenej hned 🔥 Procházky ani nepřicházejí v úvahu..
Ale máme na zahradě pod třešní vyndanou cestovní postýlku a tam je spokojenej. Hraje si nebo pozoruje okolí a hejbající se listí 🌳
Spát teda chodí dovnitř do postýlky.
Společně se taky koupeme v bazénu, tam je uplně nadšenej 🙂
Jen tak se dají tyhle vedra přežít 😝 Za mě max. 25 stupňů ideál 🌞
U nás to vyřešili neštovice 🤭
@daisymaminka přesně, těm dětem je to úplně jedno 🙈 my s manželem před infarktem a doma, jdeme veeeen 😁
@mischalinka já beru kočárek jen sem do místního obchodu, který máme kousek. A pak do auta, na přesun parkoviště/Lidl. Jinak to na procházku vůbec není ☹
@mona19841 ajaj 🙈
Ráno jdeme na procházku do lesa a pak vylezame až kolem šesti sedmi, děcka chodí spát pozdě. Doma je taky vedro, ale aspoň větrák a bez slunce.
@ivakalinova To mi povídej.. Ty procházky chybí jak dětem tak mně 😕
My na procházku po obědě musíme,protože dcera mi po o jinde než v kočáru nespí 🙈 takže rychle přeběhnout do nedaleké kaštanové aleje a tam chodíme pěkně ve stínu sem a tam,aby spala..ono nakonec nevím,co je lepší..doma máme 25,5 a nehne se tu lísteček,takže to taky stojí za pendrek 🤦🏻♀️
@mata2hari mě taky spí odpoledne jen v kočárku. Naštěstí jen 30 minut. Tak chodím kousíček od baráku do takové aleje. A pak jsem vzadu ve stínu - deka/bazén
@mischalinka přesně, ty dlouhé procházky chybí i mně 🙂
Chodíme ven ráno do 11-11:30, děti jsou v bazénu. Pak kolem 3, opět bazén. Kdyby bylo na mě, vylezu až v 6. M ráda teplo ale takove horka, to je hnus. Nemůžeme na kolo, procházku. Jen se válet na zahradě u bazénu.
Mně přijde, že dcera horko ráda nemá, no já jsem na chcípnutí úplně, těhotná, teď nemocná, děs 🙈 ven chodíme jedině ráno a pak až k večeru, to se nedá... Bydlíme v bytě a nemáme ani balkon, tak holt nějak přežít, těším se na podzim 😄 pro mě je ideál do 25st
Nechápu nechodit ven 🤷 My chodíme v devět na hodinu a něco, odpoledne po čtvrté, když je hodně vedro, tak o něco později. Dopoledne se dá bez problémů, starší je na kole, mladší spí v kočárku a já vybírám trasy ve stínu. Odpoledne řádí na hřišti nebo na zahrádce. Neumím si představit stěžovat si na horko, jak nikam nemůžu, když i ve městě se dá jít ve stínu brzy dopoledne a odpoledne stinné hřiště, leckde jsou vodní prvky, na zahradě jde dát bazének. Horka nesnáším, v bytě máme běžně přes třicet, loni to bylo ke čtyřiceti, celkem se těším na nějaké slíbené ochlazení. Ale někdy mám pocit, že si největší diskomfort dělají lidi sami.
My jsme zavřený doma, protože mají obě holky antibiotika. Naštěstí máme starý baráček a teplota uvnitř je víc než příjemná. Až se uzdraví, tak půjdeme chvilku ráno a pak až odpoledne nebo večer
@jako_mala_holka já měla loni termín 30.8., ani nevíš jak ti rozumím. Bylo to peklo 🙈
@mourovatakocka to by ses divila, kolik lidí s dětmi nechodí ven vůbec 🙈
@janikas85 ajaj, brzké uzdravení 🍀
Jsem ráda, když vypadnu z kanclu,takže jsem celé odpoledne venku. Včera a dnes jsem se chtěla opalovat u knížky, ale nějak jsem to nestihla 🙈
Leťte na Lanzarote, tady fouká a nejsem tady vůbec splavená. 👍
@gracinka7 až se budu moc opakovat u knížky, bude to bájo 😁
@eglina 🙂
@ivakalinova mně stačí 5. měsíc 🙈
A mě to tady teď přijde zima😂😂😂😂
@ivakalinova Nedivila, vidím to na sídlišti a je mi těch děcek někdy dost líto. Tak doufám, že mají doma jiný program než TV. My jsme venku za sluníčka, za deště, pořád ❤️
@mourovatakocka no jo, no. Buď je vedro nebo fouká nebo prší. Nebo je pak moc velká zima. Přesně za každého počasí, my taky 🙂
@murynka 😁😁😁
@ivakalinova i my…za 10 měsíců jsme nevynechaly jediný den…a sníh je rozhodně lepší než déšt,vítr a tenhle pařák 😂😂 - krom oblékání teda,to je teď jednodušší 👏🏻
My chodíme ven každý den. Starší dcera chodí do školky, tak jí tam vozíme a po obědě zase zpátky. Malou mám v kočárku, jezdíme daleko MHD, pak se projdeme. Chodíme brzy ráno na hřiště dokud není rozpálené, odpoledne procházky. Jen dávám pozor ať nejsou holky přehřáté, chodíme ve stínu. Bydlíme v paneláku, na balkoně mají bazén nebo se ochladí ve vaně. Ale zavření doma kvůli vedru být nechceme, to bysme mohli být doma celý rok, každé období má něco 🙂
@mata2hari my za 10 měsíců vynechali jen ty dny v nemocnici, jinaj taky ne 🙈
miluju tepla i tyhlencty, akorat letos ne😀 mam totiz plus 20 kg a natekle snad vsechno co jde😀 Termin narozeni ditete nam vysel na zari, takze to uz si pak zase teplicka neuziju....

Ty vedra, co jsou teď, mi přijdou na nic. Člověk nemůže na kolo, jít se projít, protože už při oblíkání z nás teče. 👿 Musím ale podotknout, že dětem je to úplně jedno a nejhůř to snášíme my dospělí.
Miluju léto, ale teploty 25 až 28 jsou naprosto ideální. 👌Takže teď chodíme ven = tzn. na zahradu jen ráno a večer. 🙏 Díky za zahradu a bazén. A starý studený dům. 🙏