icon
1 / 1
avatar

Ivi. Prejede i ten vysoky koberec?

14. led 2020
avatar

Moc se těším na recenzi, na srovnání!!!

14. led 2020
avatar

Odkud jsou prosim ty ruzove boxy na koleckach?

14. led 2020
avatar

Tesim se na recenzi/inspiraci.

14. led 2020
avatar

Ivi, jak se to nabíjí? Musí být ta jednotka nabíjecí prisroubovana ke zdi? Nebo už je k tomu jen nějaká nabíječka?

14. led 2020
avatar

@bobinecka01 tenhle koberec není tak vysoký, takže ho přejede. Ale ten stěmi vysokými chlupy, to by už nezvládl 🙂

14. led 2020
avatar

@llimetka jsou super, kupovali jsme je v Lidlu 🙂

14. led 2020
avatar

@missska84 nabíjecí jednotku mám na zemi, v zásuvce a on si tam dojede 🙂

14. led 2020
avatar

@missska84 nějaká musí být prisroubovana?

14. led 2020
avatar

@perla28 ano, rodiče měli kdysi sencor a tam to muselo být prisroubovana ke zdi u země, tak právě proto se ptám.

14. led 2020
avatar

@ivakalinova a nevíš prosím tě kdy to bude mít vileda skladem? Díky

14. led 2020
avatar

a jaká je prosím cena?

14. led 2020
avatar

@missska84 aha díky to jsem ještě právě neviděla. Všude kdo co má stojí prostě někde na zemi

14. led 2020
avatar

@missska84 to vůbec nevím, ale mrkni i na jiné stránky 🙂

14. led 2020
avatar

@lucie11111 Dá se sehnat do 5ti tisíc 🙂

14. led 2020
avatar

taky mame Ferdu 😀 mamka ze Franta 😀

14. led 2020
avatar

Přejede v pohodě z lina,kachliček na koberec? A má čidlo,aby nesjel že schodů?

14. led 2020
avatar

Ja nevysavam uz 14mesicu heeec 😎😎
Ivi mam ten stejny koberec u Nicol v pokoji, ale ac ho vytrepavam tak takhle hezky semisove fakt nevypada. Jak to delas??

14. led 2020
avatar

@mira123 ty cidla ze schodu ma tusim kazdy, ale terba u naseho se da nastavit non zone

14. led 2020
avatar

jinak ja dostala vynadane s kobercem od mojeho - zajima ze poprve prejel vysoky vlas a nedal nizky v loznici, ale muj rikal ze se tim nici ty vlasce co trci z vysavace takze koberec sel do non zone

14. led 2020
avatar

@michalusenka co jsou vlasce co trčí z vysavače?

14. led 2020
avatar

@michalusenka my tedy máme nízký koberec, ale já sama ho nevysaju tak dobře jak robot

14. led 2020
avatar

@perla28 me to v loznici na to najelo a odjelo pryc a neslo to tam uz, nechapu ☹ ty mas tez xiaomi? jestli se tam musi zaskrnout koberec jen kdyz to chci na koberec

14. led 2020
avatar

@michalusenka xiomi mám, sám pozná že je na koberci a taková vlákna přímo nemá. Má postranní kartáček a ten se stejně mění

14. led 2020
avatar

@perla28 a nemám tu mít zaskrtle carpet?

14. led 2020
avatar

@michalusenka ano to právě Sam pozná a saje jinak je to poznat na zvuku

14. led 2020
avatar

U nás dnes makal 50 min a opět toho hnusu ...

14. led 2020
avatar

@mira123 ano, ze schodů nesejde, má čidlo 🙂

14. led 2020
avatar

@mynije já trepu od začátku každý den, takhle mi to poradili. Ale už nevypadá tak parádně jako loni 😏

14. led 2020
avatar

@murynka u nás denně taky hnus, vážně nechápu, kde se to bere 😮

14. led 2020
avatar

@ivakalinova Ivus a to je ten co jezdí náhodně nebo si to zmapuje? Chtěla jsem Xiaomi, ale co si budeme povídat, tenhle je skoro o půlku levnější 😁

14. led 2020
avatar

@ivakalinova aha, tak ja tak 2x tydne. Diky 🤣

14. led 2020
avatar

@veru908 kdepak tenhle nemapuje, jezdí náhodně. To už bysme asi chtěli moc za tu cenu. Ale ta funkce mapování se mi líbí moc, to zase jo 🙂

14. led 2020
avatar

@mynije oni mi to právě řekli při nákupu, že ideálně natřást každý den. Ale už to není ono, je znát, že nový byl nový, už jsou ty chlupy všelijaké 😏

14. led 2020
avatar

Dnes byla v Černých ovcích reportáž o testování robotických vysavačů. Vileda dopadla velmi dobře (snad i nejlépe) v poměru cena/výkon 😉.

14. led 2020
avatar

@petrasik na to se musím podívat, děkuji ❤️

14. led 2020
avatar

Můžu se zeptat, jak dlouho se nabíjí a jak dlouho potom vysava?

15. led 2020
avatar

@lcn162 6 hodin se na nabíjí do úplného nabití. A vysává cca 90 minut 🙂

15. led 2020
avatar

@ivakalinova u se dnes v11:30 začne hnedousek makat 😀😀

15. led 2020
avatar

@ivakalinova a můžu se ještě prosím zeptat co to máte přesne za typ. Děkuji❤️

15. led 2020
avatar

@mira123 tenhle 🙂

15. led 2020