Svařák, punč, horký džus - podle chuti a surovin 🙂 Dnes jsme si s holkama daly punč z DM ke StarDance 🙂
Horké jablko ❤️
Doma nic, venku svarak🙂
U peceni cukrovi zasadne pivo, to mam po mame🤣. Kdyz je zima tak caj s rumem nebo svarak, podle toho co je doma😅
Včera padly dvě a pul lahve svaraku
Jsem asi trochu divna, ale nemam rada tyhle horke napoje s alkoholem ☹
@betelgeuzz je jaký mají punc prosím??
Miluji teplou griotku❤️
Svařák, punč, vánoční víno a klidne i griotku 😋😋
Celoročně červené víno , sladký teplý nápoje nemusím 😀
Já si dám vychlazený sekt 😁. Prosím ještě jednou o odkaz na rumovy kalendář. Děkuji. Nemůžu najít ten příspěvek
Ale to na fotce u Ivci nemá opravdu chybu ,hned v pondeli dolním zásoby je luxusní 😂🤪
Amaretový punč a horkou medovinu. Letos Kinderpunch 🤣🙈
Svařák! Příp. "turbomošt" (horký mošt s alkoholem-rum, whisky...)
Horké jablko a pak vaječňák ☺️ Vlastnoručně vyrobený ☺️
Já ráda piju punč,svařák si dám jen na trhu,horké ovoce,horkou čokoládu, kaštanový likér,piju podle toho co doma mám a na co mám zrovna chuť
Svařák 👍🎄
Já vůbec nic, neláká mě nic z toho🤔


Svařáková sezona dnes zahájena 👍😁