icon

Mám tady milovnice svařáku? Lajk? Komentář? Nebo co rády pijete v předvánočním čase? Punč? Čaj s rumem? Dětský punč? Horké džusy?

1
avatar

Svařáková sezona dnes zahájena 👍😁

27. lis 2021
avatar

Svařák, punč, horký džus - podle chuti a surovin 🙂 Dnes jsme si s holkama daly punč z DM ke StarDance 🙂

27. lis 2021
avatar

Horké jablko ❤️

27. lis 2021
avatar

Doma nic, venku svarak🙂

27. lis 2021
avatar

U peceni cukrovi zasadne pivo, to mam po mame🤣. Kdyz je zima tak caj s rumem nebo svarak, podle toho co je doma😅

27. lis 2021
avatar

Včera padly dvě a pul lahve svaraku

27. lis 2021
avatar

Jsem asi trochu divna, ale nemam rada tyhle horke napoje s alkoholem ☹

27. lis 2021
avatar

@betelgeuzz je jaký mají punc prosím??

27. lis 2021
avatar

@barus7 to co má @murynka na fotce mezi láhvemi. Mají tento a pak ještě jeden druh.

27. lis 2021
avatar

Miluji teplou griotku❤️

27. lis 2021
avatar

Svařák, punč, vánoční víno a klidne i griotku 😋😋

27. lis 2021
avatar

Celoročně červené víno , sladký teplý nápoje nemusím 😀

27. lis 2021
avatar

Já si dám vychlazený sekt 😁. Prosím ještě jednou o odkaz na rumovy kalendář. Děkuji. Nemůžu najít ten příspěvek

27. lis 2021
avatar

@s222a jee, mňam, úplně jsem dostala chuť😋

27. lis 2021
avatar

Ale to na fotce u Ivci nemá opravdu chybu ,hned v pondeli dolním zásoby je luxusní 😂🤪

27. lis 2021
avatar
27. lis 2021
avatar

Amaretový punč a horkou medovinu. Letos Kinderpunch 🤣🙈

27. lis 2021
avatar

Svařák! Příp. "turbomošt" (horký mošt s alkoholem-rum, whisky...)

27. lis 2021
avatar

Horké jablko a pak vaječňák ☺️ Vlastnoručně vyrobený ☺️

27. lis 2021
avatar

Já ráda piju punč,svařák si dám jen na trhu,horké ovoce,horkou čokoládu, kaštanový likér,piju podle toho co doma mám a na co mám zrovna chuť

28. lis 2021
avatar

Svařák 👍🎄

28. lis 2021
avatar

Já vůbec nic, neláká mě nic z toho🤔

28. lis 2021