Já jsem ročník 85 a nahráli jsme se hodně. S dětmi už jsem také párkrát hrála. Moc se jim to líbilo. Stejně tak i skákání gumy a školka s balónem. Jsou to hry mého dětství a všechny se snažím dětem ukázat.
Hliněné kuličky už doma nemám, ale skleněnky ano, jsou krásné. Jo, to byly časy. Skákali jsme panáka, hráli školku s míčem i přes švihadlo.
Nehráli jsme asi nikdy, jen jsme měli skleněnky pro parádu. Hráli jsme klasicky céčka - čáru, to bylo moje školní dětství. A určitě školku s gumou, švihadlem a balónem, jak je psané výše, toho jsme se nahráli strašně moc + krvavé koleno 🙂
Jezdime skoro kazdorocne na jarni kulickiadu🙂
Kupovala jsem klasické hliněné kuličky a i céčka u Huga a hrajeme je s dětma.
Rocnik 87 a jen jsem o tom slychala 🙂
Jj hravala jsem. Presne jak zaznelo - sklenenky byly na paradu, s hlinenkama se hralo (plus tolik nebolelo do nich cvrnkat 😂). Pamatuji si, jak pak byly vzdy odrene, kdyz jsme s nimi hrali na chodniku z takovych tech betonovych kostek...
Ještě mám u rodičů ve sklepě. Sem ročník ... no hodně stará 😂
Nepamatuje se, že bych je hrála, ale kuličky doma máme a používáme k hraní fotbálku. To je taky hodně retro hra.
Ročník 80 a nikdy jsme je nehráli (ani já ani děti v mém okolí), slýchali jsme o tom jako o hře našich rodičů.
Jsem 87 a hrala jsem je, tedy jen do doby, nez jsem zapomnela pytlik s kulickama venku a prselo🙈😂
Tp he trochu retro i na me, ale parkrat hsme je hrali s turistakem (kdyz nam vedouci ukazovali hru jejich detstvi). Za mych rane skolnich ket frcely pogy, skakaci guma a prebirani provazku. A drhani naramku. A tamagochi.
Cvrnkam a cvrnkala jsemc s vnuckama na chate uz nekolik let,jeste to ceka vnoucka.Ale to uz ty velky vnucky zas nebude bavit.Ja s nima delam ruzny retro aktivity😊,nejoblibenejsi bylo skakani gumy .

Jsem roc.86 a kulicky jsem nikdy nehrala. Doma jsme meli sklenenky,ale spis na ozdobu...