Ivi, zase cistis cisty?😀
Mám taky zrovna troubu nastrikanou tímhle sprejem,tak jsem zvědavá na výsledek😁
@nadja73 škoda, že to ten mobil nevezme, fakt je to samá kapka a samá připálenina. Hnus prostě 😏
@slunce88 dej určitě vědět. Já to nechám dvě tři hodinky asi 🙂
Čekám na výsledek 👀😉
Čistila jsem v neděli 🙂
@msonulka a jak jsi byla spokojená?
@ivakalinova kdybys nedala ten druhy obrazek s tema par pripaleninama, tak jsem si rikala, proc fotis novou troubu😀
@ivakalinova za mě čistič z DM 🔝
P.S. dole v troubě mám položený alobal na celou šířku a hloubku trouby - všechno co kape, je na alobalu a stačí pak čistit jen rošt a bočnice😉
@nadja73 ono to fakt hodně zkresluje. Ty rošty a pojezdy, to je samá hnědá tečka 😏
@safarikovap super tip, budu pamatovat pro příště 🙂
@ivakalinova Jako úplně do čista to není, ale rozhodně jsem nečekala, že setřu takový hnus. :D
Ja jsem nastrikala rano, budu umyvat, jak prijdu z prace, jsem zvedava na vysledek🙂
Ivi, tohle není špinavá trouba. Já myslela, že je to fotka po 😂😂😂
Taky jsem si ho chtěla koupit. Ale někdo tu psal že to je o zdraví nesmí se toho člověk nadýchat. Tak jsem si dala do menšího pekáče vařící vodu s kapkou jaru a nechala troubu odmocit. Trouba je krásně čistá. Ano rošt rošt nezáří jak psí kulky ale to mě fakt netrápí 😂😂
Mě nepřekvapil. Sice neurazil ale ... sklo stejně budu muset celé sundat..
Ale nerezova konvice stojící vedle sporáku je jako nová
@tratatundra ne, fakt byla jak prase. Ono to dost klame. Samá hnědá tupka a připáleniny . Kdybys viděla osobně, řekla bys, čuňe je to 😂
Za mne super přípravek již několik let 🙂 I když asi to bude pěkné chemické sv*nstvo, když umí takové zázraky, když se toho člověk trochu nadechne, pěkně štípe do nosu,... Ale účinek fakt super 🙂
Jinak jsem si také myslela, že trouba je už po vyčištění 🙂 Nechtějte vidět mou troubu před čištěním - jak to tam prská, kolikrát se mi podaří vylít/hodit část obsahu plechu/pekáče do trouby... 😀
já čistila včera, prokoukla, ale vyloženě čistá není, stříkala jsem 3x !!! ☹
Sklo ale nevyčistila, pořád je flekaté, zacákané ☹
@stratford na sklo to asi nefunguje. To je pomalu na rozebrání 🙈
@ivakalinova budu muset kouknout na youtube jak to rozebrat☹
Spíš přemýšlím, jak příjdu na to, jak rozebrat digestoř a umýt filtr...jsem úplně tupá 🙂
@chci_miminko to se jen vycvakne a dá do myčky
@chci_miminko
Hlinikovy filtr pak zflekati.Ale staci udelat horkou vodu s jedlou sodou a kartackem nanest na filtr.Temer jako nove😉
@ivakalinova tak jsem troubu umyla a vyčistilo to tak na 70% troubu jsem měla fakt jak prase,horší jak ty..A jinak sklo teda vyčistilo,to je jak novy.. Takže sprej budu pouzivat dal
@slunce88 tak super. Já od toho nečekala 100%. Ale pomoc to je 🙂
Jakým pripravkem čistís Ivi?
@markiss21 Denkmit z DM 🙂


Pak napis.