icon

Tak jdu s kůží na trh. Přiznám se, že jsem troubu ještě nečistila. Tak jsem opravdu nesmírně zvědavá na tolik vychvalovaného pomocníka z #dm

Mám nastříkáno a nechávám působit. Pak jen setřu hadříkem a snad bude jak nová 🙂

#vileda

2
1
avatar

Pak napis.

13. kvě 2020
avatar

Ivi, zase cistis cisty?😀

13. kvě 2020
avatar

Mám taky zrovna troubu nastrikanou tímhle sprejem,tak jsem zvědavá na výsledek😁

13. kvě 2020
avatar

@nadja73 škoda, že to ten mobil nevezme, fakt je to samá kapka a samá připálenina. Hnus prostě 😏

13. kvě 2020
avatar

@slunce88 dej určitě vědět. Já to nechám dvě tři hodinky asi 🙂

13. kvě 2020
avatar

Čekám na výsledek 👀😉

13. kvě 2020
avatar

Čistila jsem v neděli 🙂

13. kvě 2020
avatar

@msonulka a jak jsi byla spokojená?

13. kvě 2020
avatar

@ivakalinova kdybys nedala ten druhy obrazek s tema par pripaleninama, tak jsem si rikala, proc fotis novou troubu😀

13. kvě 2020
avatar

@ivakalinova za mě čistič z DM 🔝

13. kvě 2020
avatar

P.S. dole v troubě mám položený alobal na celou šířku a hloubku trouby - všechno co kape, je na alobalu a stačí pak čistit jen rošt a bočnice😉

13. kvě 2020
avatar

@nadja73 ono to fakt hodně zkresluje. Ty rošty a pojezdy, to je samá hnědá tečka 😏

13. kvě 2020
avatar

@safarikovap super tip, budu pamatovat pro příště 🙂

13. kvě 2020
avatar

@ivakalinova Jako úplně do čista to není, ale rozhodně jsem nečekala, že setřu takový hnus. :D

13. kvě 2020
avatar

Ja jsem nastrikala rano, budu umyvat, jak prijdu z prace, jsem zvedava na vysledek🙂

13. kvě 2020
avatar

Ivi, tohle není špinavá trouba. Já myslela, že je to fotka po 😂😂😂

13. kvě 2020
avatar

Taky jsem si ho chtěla koupit. Ale někdo tu psal že to je o zdraví nesmí se toho člověk nadýchat. Tak jsem si dala do menšího pekáče vařící vodu s kapkou jaru a nechala troubu odmocit. Trouba je krásně čistá. Ano rošt rošt nezáří jak psí kulky ale to mě fakt netrápí 😂😂

13. kvě 2020
avatar

Mě nepřekvapil. Sice neurazil ale ... sklo stejně budu muset celé sundat..

13. kvě 2020
avatar

Ale nerezova konvice stojící vedle sporáku je jako nová

13. kvě 2020
avatar

@tratatundra ne, fakt byla jak prase. Ono to dost klame. Samá hnědá tupka a připáleniny . Kdybys viděla osobně, řekla bys, čuňe je to 😂

13. kvě 2020
avatar

Za mne super přípravek již několik let 🙂 I když asi to bude pěkné chemické sv*nstvo, když umí takové zázraky, když se toho člověk trochu nadechne, pěkně štípe do nosu,... Ale účinek fakt super 🙂

Jinak jsem si také myslela, že trouba je už po vyčištění 🙂 Nechtějte vidět mou troubu před čištěním - jak to tam prská, kolikrát se mi podaří vylít/hodit část obsahu plechu/pekáče do trouby... 😀

13. kvě 2020
avatar

já čistila včera, prokoukla, ale vyloženě čistá není, stříkala jsem 3x !!! ☹
Sklo ale nevyčistila, pořád je flekaté, zacákané ☹

13. kvě 2020
avatar

@stratford na sklo to asi nefunguje. To je pomalu na rozebrání 🙈

13. kvě 2020
avatar

@ivakalinova budu muset kouknout na youtube jak to rozebrat☹

13. kvě 2020
avatar

Spíš přemýšlím, jak příjdu na to, jak rozebrat digestoř a umýt filtr...jsem úplně tupá 🙂

13. kvě 2020
avatar

@chci_miminko to se jen vycvakne a dá do myčky

13. kvě 2020
avatar

@chci_miminko
Hlinikovy filtr pak zflekati.Ale staci udelat horkou vodu s jedlou sodou a kartackem nanest na filtr.Temer jako nove😉

13. kvě 2020
avatar

@ivakalinova tak jsem troubu umyla a vyčistilo to tak na 70% troubu jsem měla fakt jak prase,horší jak ty..A jinak sklo teda vyčistilo,to je jak novy.. Takže sprej budu pouzivat dal

13. kvě 2020
avatar

@slunce88 tak super. Já od toho nečekala 100%. Ale pomoc to je 🙂

13. kvě 2020
avatar

Jakým pripravkem čistís Ivi?

13. kvě 2020
avatar

@markiss21 Denkmit z DM 🙂

14. kvě 2020