Takové měla babička a já jako dítě všechny obdivovala
13. črc 2022
13. črc 2022
13. črc 2022
13. črc 2022
Porad je mame, ale jsou v krabicich nekde hluboko ve sklepe. 😁
13. črc 2022
Nejkrásnější stromeček je se starými ozdobami, vzpomínka na dětství u babičky.
13. črc 2022
Stále používáme 😍
13. črc 2022
Mám pořád takový retro stromek😄
13. črc 2022
Taky máme a pokud by se takových ozdobiček někdo chtěl zbavit - beru všema deseti 😜🤣
13. črc 2022
My máme takové ozdoby i teď 😀 přítel nesnáší z domu laděný stromek, kdy jeho máma to měla vše sladeny...nám se takový barevný líbí víc 😀
13. črc 2022
Miluji staré ozdoby 😍
13. črc 2022
Mám posledních pár, které se nerozbily a každý rok jsou na stromečku 🙂 Plus takové bílé staré skládací vločky..
13. črc 2022





Mame, jsou pres 35 let stare a kazdy rok jsou na stromecku😍