icon

Začínám dávat dohromady vánoční dárky. Máte někdo pro holčičky interaktivní plyšovou kabelku?

Je to hezký dárek nebo kravina? 😁

avatar

Mám ji doma nachystanou k Vánocům, tedy verzi unicorn - dcera o ní mluví stále.

15. zář 2022
avatar

Máme ji od loňských Vánoc. Strašně si ji přála, ale ve finále leží na poličce. Ale myslím si, že Emička ji unosí. Jen je teda problém v tom, že ten strojek na oči je vevnitř té kabelky a je tam teda dost malý prostor. Můžu ti to doma vyfotit.

15. zář 2022
avatar

Teď ji dcera dostala k narozeninám. Má úspěch 👍

15. zář 2022
avatar

My tedy určitě nelitujeme, ze jsme ji dceři pořídili, je v ni sice málo prostoru (obvykle si tam nosí třeba lak na nehty, balzam na rty, malý blocek, malou hračku, propisku, zrcatko…) ale pro malé paradnice je to super doplněk, dcera ji má moc rada, když někam jedeme, bere si ji velmi často s sebou 😁

15. zář 2022
avatar

Je to kravina, ale máme jí, no 🙂 Bavila chvíli, občas jí vyvenčí, větší radost jsem z ní asi měla já než dítě 🙂)

15. zář 2022
avatar

Dcera dostala minuly rok k Vanocum (je stejne stara jako Ema) a nosi ji casto 🙂))

15. zář 2022
avatar

Ja vim muzu googlit. Ale osobni zkusenost nejlepsi. Co to vsechno dela/umi?

15. zář 2022
avatar

Dcery ji strašně přáli loni, dostali ji, a od te doby leží v pokoji, takže za tu cenu za me kravina

15. zář 2022
avatar

Máme, museli jsme kupovat i menší verzi pro mladší...

15. zář 2022
avatar

Je to hezká kravina 😉

15. zář 2022
avatar

Holky, moc děkuji. Objednám 🙂

16. zář 2022
avatar

Je to kravina ale i u nás si ji přeje včera jsme na ně koukali ...

16. zář 2022