😍😍😍
22. bře 2021
22. bře 2021
To jsou ňunanci😘😘😘😘😘😘😘😘já bych se s nima mazlíčka furt💚💚💚💚💚💚💚
22. bře 2021
Ale tak to je krásná dávka roztomilosti 😍❤️
22. bře 2021
jancip
autorJe to příjemný relax po práci....i když vlastně taky práce🙂
22. bře 2021
jancip
autora dnes....🙂
22. bře 2021
To telátko je nádherné. Sama dělám v zemědělství, ale tohle jsme v práci ještě nemeli😉 máte krávy plemeno Jersay?
22. bře 2021
Nádhera. Škoda, že neděláte exkurze 😁😍
24. bře 2021
jancip
autor@chocomorocco Plánujeme dělat dny otevřených vrátek, jak pominou opatření🙂 A chceme se pustit i do agroturistiky, ale to asi ještě 1-2 roky potrvá.
24. bře 2021
@jancip super. 😍
24. bře 2021








🥰