Holk prosím, vím, ze u vás je to vždy s dotazem a typem sazka na jistotu. ♥️ Předem všem děkuji!
Kde prosím sehnat kvalitní indukční nádobí? 😉
Mam z ikei uz radu let. Je stale jako nove.
My koupili kolimax 😊
Taky msme kolimax - jsou dobre i panev muze pak do mycky - mame 4roky a porad jak nova-nove
Ikea
Lidl
Řeším to samé, na Kolimax jsem koukala, asi zkusím koupit jeden hrnec a pak až sadu. Názory se různí. Mám na to desítku, takže bych si mohla dovolit fakt dobrý. Tescoma ani IKEA mi u dárce neprojde 😀 ještě mám ve výběru Zwilling a Fissler..
Od Kolimaxu mám hrnce a musím říct nadmíru spokojená. Z Ikei mám hrnce a pánve. Hrnce dobrý, ale panve už ne. Tu co mám starou několik let, tak drží, ale ty co jsem koupila novější, tak se loupou... Tefal Titanium mi vydržela dlouho. Teď budu kupovat pánve od Tescomy, našim tam drží nadobi dost dlouho, tak to zkusím. Jinak co nedoporučuji: Balarini a Valira (drahé nádobí, co nevydrží, brzo se loupe).
Mám od tescomy sadu hrnců, tlakové hrnce i pánve a drží zatím už 9 let... A vařím hodně, tak doporučuji. 😉
Kolimax
V Orionu 😊