icon

Holky nevíte jak dopadl výsledek Dtestu z 12/2020 na vitamin D3 od Terezie? 🙂

avatar
25. led 2021
avatar
25. led 2021
avatar
25. led 2021
avatar

@munihe muzu poprosit o vsechny vysledky?havne teda ktery vysel nejlip.Dekuju.

25. led 2021
avatar

@munihe A jak je na tom Vigantol a Jamieson?

25. led 2021
avatar
25. led 2021
avatar
25. led 2021
avatar

📌

25. led 2021
avatar

koukněte se na článek @mariegroth 🙂

25. led 2021
avatar
25. led 2021
avatar
25. led 2021
avatar
25. led 2021
avatar

Mockrát děkuji!!!! 🥰

25. led 2021
avatar

Tak ta slavná Terezie nic moc.. taky jsme chvíli užívali, když měl vigantol výpadek

25. led 2021
avatar

@rosalline taky koukám a nám doporučili všude Terezii....u malý předčasně narozený.

25. led 2021
avatar

@janinasvecova on že má nosič olivový olej namísto řepkového ve vigantolu, tuším..

25. led 2021
avatar

@janinasvecova malej bral jen déčko od Terezie, chodil často i na odběry krve a vždy měl déčko v pořádku.

25. led 2021
avatar
13. únor 2021
avatar
13. únor 2021
avatar
13. únor 2021
avatar

@anedaned16 děkuji 😊

13. únor 2021
avatar
5. srp 2021