Holky prosím doporučení na značku mléčné kaše, chtěla bych malý (8mesicu) začít dávat k snídani a nebo k večeři. Jinak kojena + příkrmy.
Děkuji a pěkný den. 🌸
Je toho mraky Sunarek, Hami, Babylove, Kendamil, Hipp, apod.... tak jakou, co se vám osvědčilo. 🤷🏻♀️
Za nás jsou nejchutnější Kendamil, ale ta cena 🙈
Moc dobré jsou Hami, nebo Sunarek
Hami, ty měli nejraději. Většina jsou doslazovane, mě to třeba ale nevadilo 😉 chuťově a konzistencne nejlepší.
Naší malé chutná Sunárek 🙂
Dm bio spaldova, Nutrilon piskotova
Nominal. Jsou to ciste zakladni suroviny, bez pridanych latek. Pokud je chcete sladke, muzete pridat oblibene ovoce. Jim je na snidani taky. 🙂
Nominal, Hami, Nestlé a bebivita 😊
Taky jsem používala nominal a doslazivala ovocem
Sunar od toho cokoliv
U nás měl úspěch Sunarek a Hipp
Nominal a dělalala jsem normálně do mléka, s trouchou másla. Ostatní značky mi přišly moc sladké.
Hami v pytliku (ne v krabici) a DM Babylove. Vyzkousela jsem jich hodne a tyhle dve znacky mi prijdou nelepsi.
Kendamil, cena vyšší, ale vážně chutnala i mě. Takže když malá porci nesnedla, tak těch pár lzicek jsem dojedla já a nebylo líto mi to vyhodit
hami (ale jen ty bez přidaného cukru)
Hami za nás top, zkoušeli jsme i Sunar a ten už nekoupím(jde tam cítit prášek,nechutná jako kaše),ale to je jen můj názor
Moje mala jedine Nestle Natures selection. Cista ovesna bez prichute, pridavam presnidavku.
Za mě také nedoporučuji sunarek, stejně jako @martinka0209 jsem tam citila prášek a ještě navíc se ten prášek špatně rozpouštěl. Jinak jsme měli dm, Hami a Nestlé nature a ty byly v pohodě. Za mě top asi to Nestlé nature.
Holky mockrát všem děkuji. 🌸
Každopádně vede Hami, ještě jen koupit mléčnou/nemléčnou? 🙂

My jsme spokojeni s hami.
Zkoušela jsem od hipp a ro mi deti neji ani jeden od mimina.