icon

Holky prosím doporučení na značku mléčné kaše, chtěla bych malý (8mesicu) začít dávat k snídani a nebo k večeři. Jinak kojena + příkrmy.
Děkuji a pěkný den. 🌸

Je toho mraky Sunarek, Hami, Babylove, Kendamil, Hipp, apod.... tak jakou, co se vám osvědčilo. 🤷🏻‍♀️

avatar

My jsme spokojeni s hami.
Zkoušela jsem od hipp a ro mi deti neji ani jeden od mimina.

20. led 2021
avatar

Za nás jsou nejchutnější Kendamil, ale ta cena 🙈

20. led 2021
avatar

Moc dobré jsou Hami, nebo Sunarek

20. led 2021
avatar

Hami, ty měli nejraději. Většina jsou doslazovane, mě to třeba ale nevadilo 😉 chuťově a konzistencne nejlepší.

20. led 2021
avatar

Naší malé chutná Sunárek 🙂

20. led 2021
avatar

Dm bio spaldova, Nutrilon piskotova

20. led 2021
avatar

Nominal. Jsou to ciste zakladni suroviny, bez pridanych latek. Pokud je chcete sladke, muzete pridat oblibene ovoce. Jim je na snidani taky. 🙂

20. led 2021
avatar

Nominal, Hami, Nestlé a bebivita 😊

20. led 2021
avatar

Taky jsem používala nominal a doslazivala ovocem

20. led 2021
avatar

@luciuci napodobne vzdy jsem kupovala ve zdrave výživě. Např kukuricne pohankove...dodnes nam chutna treba tato z dm..

20. led 2021
avatar

Sunar od toho cokoliv

20. led 2021
avatar

U nás měl úspěch Sunarek a Hipp

20. led 2021
avatar

Nominal a dělalala jsem normálně do mléka, s trouchou másla. Ostatní značky mi přišly moc sladké.

20. led 2021
avatar

Hami v pytliku (ne v krabici) a DM Babylove. Vyzkousela jsem jich hodne a tyhle dve znacky mi prijdou nelepsi.

20. led 2021
avatar

Kendamil, cena vyšší, ale vážně chutnala i mě. Takže když malá porci nesnedla, tak těch pár lzicek jsem dojedla já a nebylo líto mi to vyhodit

20. led 2021
avatar

hami (ale jen ty bez přidaného cukru)

20. led 2021
avatar

Hami za nás top, zkoušeli jsme i Sunar a ten už nekoupím(jde tam cítit prášek,nechutná jako kaše),ale to je jen můj názor

20. led 2021
avatar

Moje mala jedine Nestle Natures selection. Cista ovesna bez prichute, pridavam presnidavku.

20. led 2021
avatar

Za mě také nedoporučuji sunarek, stejně jako @martinka0209 jsem tam citila prášek a ještě navíc se ten prášek špatně rozpouštěl. Jinak jsme měli dm, Hami a Nestlé nature a ty byly v pohodě. Za mě top asi to Nestlé nature.

20. led 2021
avatar

Holky mockrát všem děkuji. 🌸

Každopádně vede Hami, ještě jen koupit mléčnou/nemléčnou? 🙂

20. led 2021