icon

Prosím o doporučení (syn 22mesicu):
ZOO Praha nebo Dvůr Králové? 🙂

avatar

Praha. Ve Dvoře Králové se mi nelíbilo.

17. črc 2019
avatar
17. črc 2019
avatar

Praha 😊

17. črc 2019
avatar
17. črc 2019
avatar

Rozhodne praha. Dvur je moc roztahanej, chodis a nic nevidis... v praze je porad na co koukat plus je tam spoustu hracich ploch, stanku s obcerstvenim atd... praha je nej zoo kde jsme byli

17. črc 2019
avatar

Holky moc děkuji a jsou tam místa, kde člověk muže v klidku nakojit? 🙂

17. črc 2019
avatar

@janinasvecova vsude jsou lavicky, urcite klidny koutek najdete

17. črc 2019
avatar

Prahu milujem ❤

17. črc 2019
avatar

@janinasvecova urcite jsou' kojila jsem tam nekolikrat 😊

17. črc 2019
avatar

V Praze jsou davy lidí a žádný klid, hlavně po obědě. Dvůr je klidnější a nám se líbí i tam jelikož nemám strach, že se někam zabehne mezi dav lidí. Jinak my jezdíme do všech zoo a každá má svá plus i minus.

17. črc 2019
avatar

Nám se líbí dvůr králové. Jezdím tam už od mala. V Praze jsem byla jednou a moc mě nezaujala.

17. črc 2019
avatar

Máme rádi obě.

17. črc 2019
avatar

Dvůr Králové.
V Praze zbytečně moc lidí, pro takhle malé dítko zbytečně velká zoo, herní prvky jsou hlavně pro větší děti.

18. črc 2019
avatar

Holky ještě jsem dostala typ na hezkou Zoo - Jihlava. Byli jste? 🙂

18. črc 2019
avatar

@janinasvecova Jihlava je super, ale atrakce spíš pro větší děti.

18. črc 2019
avatar

Jihlava taky dobrá, to jen z doslechu. A třeba Liberec za nás ne.e přijde mi ze tam mají pro ty zvířata málo místa. 🙁

18. črc 2019
avatar

@janinasvecova mensi ale hezka 🙂
Nicmene pokud jste v praze nebyli tak tam vyrazte a nedej se odradit davama lidi. My chodime vzdy v tydnu, nikdy o vikendu a zadny extra davy jsem tam nikdy nezazila.

18. črc 2019