Avent , lovi a nebo z dm
Lovi
Mně v porodnici LP doporučovala, ať malému pořídím Tommee tippee- nekazí kojení a skrz předkus. Nemůžu si stěžovat 👍 Ale blbé je, že se musí objednávat z netu. Běžně jsem na ně nenarazila. Když jsme pak dudlíky zapomněli u babičky, v drogerii jsem koupila Mam, ty odmítal. Ale sedly mu pak Lovi👍 A u těch jsme pak už zůstali...
Mě teda bere všechny dudliky a je mu to jedno. Jedny druh co nechce jsou ty hodně kulaté jako je Bibs nebo kyticky. Nejvíc top je twistshake.
Lovi😊
Mam.
Za mě Suavinex. Je totiž dobře vykrojený, a jako jediný mým dětem netlacil nos. Z ostatních měla třeba dcera normálně rýhy na nose...
Jsou dražší, ale fakt dobrý, a jako bonus mají krásný design 🙂
Suavinex latexovy anatomicky
U nás zpočátku MAM, pak LOVI.
Mam - je ortodonticky, ostatní si na to jen hrají.
MAM 😊
Nase mala bere jen Lovi 👶
Lovi u obou dětí



Me obe deti jedine mam...