icon

Prosím všechny o typ, jakou značku dudlíku pořídít malý od půl roka, skrz zuby. Jinak dudlík od narozeni neměla. Tak chci vyzkoušet, jaký by vzala na milost. 🙂
Zatím se mi líbí značka MAM, Bibs nebo Suavenix. 👍🏼🙂
Děkuji za rady vašich deticek. ♥️

avatar

Me obe deti jedine mam...

5. lis 2020
avatar

Avent , lovi a nebo z dm

5. lis 2020
avatar

Lovi

5. lis 2020
avatar

Mně v porodnici LP doporučovala, ať malému pořídím Tommee tippee- nekazí kojení a skrz předkus. Nemůžu si stěžovat 👍 Ale blbé je, že se musí objednávat z netu. Běžně jsem na ně nenarazila. Když jsme pak dudlíky zapomněli u babičky, v drogerii jsem koupila Mam, ty odmítal. Ale sedly mu pak Lovi👍 A u těch jsme pak už zůstali...

5. lis 2020
avatar

Mě teda bere všechny dudliky a je mu to jedno. Jedny druh co nechce jsou ty hodně kulaté jako je Bibs nebo kyticky. Nejvíc top je twistshake.

5. lis 2020
avatar

Lovi😊

5. lis 2020
avatar
5. lis 2020
avatar

Za mě Suavinex. Je totiž dobře vykrojený, a jako jediný mým dětem netlacil nos. Z ostatních měla třeba dcera normálně rýhy na nose...
Jsou dražší, ale fakt dobrý, a jako bonus mají krásný design 🙂

5. lis 2020
avatar

Suavinex latexovy anatomicky

5. lis 2020
avatar

U nás zpočátku MAM, pak LOVI.

5. lis 2020
avatar
5. lis 2020
avatar

Mam - je ortodonticky, ostatní si na to jen hrají.

5. lis 2020
avatar

MAM 😊

5. lis 2020
avatar

Nase mala bere jen Lovi 👶

5. lis 2020
avatar

Lovi u obou dětí

5. lis 2020