Milé dámy dosud jsem radila já vám. ...teď prosím o radu já vás. Plánuji v průběhu cca měsíce rozjet vlastní blog a teď stojím před rozhodnutím, jak stránky pojmenovat. ..? takže www.????????.cz Pomůžete mi vyplnit ty otazníky? Nejlepší nápad ocením dárečkem 😉
Mně by inspirovala Vaše fotka.. www.matkavbilem.cz a je to 😀
O čem bude tématicky?
Co treba zapisnik gynekolozky, pokud bude pokračovat v tom, co jsi psala skvěle doted 😉
Mě se líbí název tvých článků.... takže www.tehotny-gynekolog.cz
@zuzankadui akorat to zni divne kdyz to vypada na chlapa 😀
@zuzankadui myslím, že super, každému to snad dojde 😉
taky jsem pro : těhotný gynekolog, to právě podpořilo mojí zvědavost a koukla jsem na blog do té doby mě neznámý a chytlo mě to 🙂
Souhlas, tady není co vymýšlet
Taky jsem pro tehotny-gynekolog.cz nebo veeselygynekolog.cz
Ja souhlasim s nazorem těhotny-gynekolog. . Je to výstižné a už z nazvu si můžu domyslet že dostanu radu kak odborníka tak tehulky,a matky. 🙂
těhotny-gynekolog ..jsem pro
tehotny gynekolog 👍👍👍
Gynekolog v tom 😉 nebo těhotný gynekolog
www. igynekologjeclovek.cz 🙂
Přidávám se k většině, taky by mě název TĚHOTNÝ GYNEKOLOG nebo TĚHOTNÁ GYNEKOLOŽKA 😉 moc zaujal a koukla bych 👍
@aninkas1 To mi právě přijde vtipný 🙂
@zuzankadui je to tak 😉
Mně se líbí matkavbilem.cz nebo neco neco v tom smyslu
Me se taky libi www.mamavbilem.cz , www.mudrjanysha.cz , www.janinavbilem.cz, www.naslovickosjanyshou (naslovickosjanou,naslovickosjaninou..)
Zalezi o cem budes psat, ten tehotny gynekolog je dobry, ale dost zavadejici. Ten blog nebude pouze o tehu ne?
Ta matkavbilem je lepsi, dava predstavu a navozuje, ze budes mudr,a psat muzes defacto o cemkoliv.
Nebo treba mamagynekologem, matkagynekolog, ale taky ten gynekolog tam nemusi byt vubec a opirat se o nej nemusis.
Jinak treba doktorkamama, doktorkajanysha
Gynekologie neni tabu🙂
Doktor-v-tom 😉
já bych dala radime_maminkam.cz
co třeba www.maminkazgynekologieradi.cz 🙂
"Gynekolog vs. Mateřství " nebo "gynekolog ja máma"
Www.maminka-gynekolog.cz ☺
Původně jsem mela v plánu pojmenovat stránky tehotny gynekolog, ale nakonec jsem si říkala, že by to bylo zavádějící...nechci tam řešit jen těhotenství, ale i problémy se sterilitou a možnosti IVF a celkove běžné gynekologické problémy.... takže zvítězilo www.mudrmama.cz 🙂 Takže gratuluji jerabina32 a prosím o adresu kam pošlu dáreček. ...
@jerabina32 Děkuji a doufám, že se bude dáreček líbit 😉 Fotka v předešlém komentáři 🙂
Jéé, nevěřím 😁 děkuji moc!
Pravda o těhotenství?:D občas.mi přijde ze příručky o tehu atd atd psal chlap...začala jsem si o tom jaké to doopravdy je psát deník ted u druhého tehu...které je naprosto jiné,než první před 5ti lety :D

A o čem budeš psát? 🙂