icon

Viděly jste už video TOP dívčích jmen 2019? Napište nám na YT pod video, jaké jméno jste dali/dáte holčičce vy? 🙂

avatar

My máme Klementýnku, ze jména jsme nadšeni, nikdo se tak nejmenuje koho bychom znali a přitom to není nevyslovytelná exotika.

21. únor 2020
avatar

@danask88 To máš pravdu! Toto jméno jsme velmi dlouho neslyšela <3

21. únor 2020
avatar

My máme Naďu, nieje to velmi časté meno. Pre nás má hlbší význam, volala sa tak manželova babička.

21. únor 2020
avatar

Já chtěla Sofii, ale máme Karolínu 😀

21. únor 2020
avatar

Mám doma Adinku a velmi často musím vysvětlovat, že to opravdu není zdrobnělina Adélky, ale je to skutečně Adina🙂

21. únor 2020
avatar

Ja jsem jako mala holka vzdycky chtěla Veroniku! Jenže, bydlime dlouhodobě v Německu a predstava, ze ji vsichni budou říkat Feroníka se nam teda vubec nelíbila, tak jsme vybrali jméno Klára a jsme spokojeni všichni 😍

21. únor 2020
avatar

Máme Karličku, Karlu i když většina lidí si myslí, že se jmenuje Karolína😀 Žádnou v okolí nemáme a neznáme, ale čím dál víc jsem ráda, že jsem jí to jméno dali.

21. únor 2020
avatar

Máme doma Agátu. Manžel vybíral a já nebyla proti. V okolí žádnou neznám i u naší dr je jediná.

21. únor 2020
avatar

My máme Anabel 🥰 Líbí se mi ještě Adina, Bibiana a Noemi...

21. únor 2020
avatar

My máme Julii, sice jsme si od okolí vyslechli ale teď se to všem líbí. Známým se teď narodila Vilemína, což jsem, přiznám se, slyšela poprvé v životě...

21. únor 2020
avatar

My mame doma Ellu a Leu ❤

21. únor 2020
avatar

Máme doma Vendulku

22. únor 2020