Viděly jste už video TOP dívčích jmen 2019? Napište nám na YT pod video, jaké jméno jste dali/dáte holčičce vy? 🙂
My máme Naďu, nieje to velmi časté meno. Pre nás má hlbší význam, volala sa tak manželova babička.
Já chtěla Sofii, ale máme Karolínu 😀
Mám doma Adinku a velmi často musím vysvětlovat, že to opravdu není zdrobnělina Adélky, ale je to skutečně Adina🙂
Ja jsem jako mala holka vzdycky chtěla Veroniku! Jenže, bydlime dlouhodobě v Německu a predstava, ze ji vsichni budou říkat Feroníka se nam teda vubec nelíbila, tak jsme vybrali jméno Klára a jsme spokojeni všichni 😍
Máme Karličku, Karlu i když většina lidí si myslí, že se jmenuje Karolína😀 Žádnou v okolí nemáme a neznáme, ale čím dál víc jsem ráda, že jsem jí to jméno dali.
Máme doma Agátu. Manžel vybíral a já nebyla proti. V okolí žádnou neznám i u naší dr je jediná.
My máme Anabel 🥰 Líbí se mi ještě Adina, Bibiana a Noemi...
My máme Julii, sice jsme si od okolí vyslechli ale teď se to všem líbí. Známým se teď narodila Vilemína, což jsem, přiznám se, slyšela poprvé v životě...
My mame doma Ellu a Leu ❤
Máme doma Vendulku
My máme Klementýnku, ze jména jsme nadšeni, nikdo se tak nejmenuje koho bychom znali a přitom to není nevyslovytelná exotika.