Roční prcek a moře - jaké plíny? Jednorázové? Neoprenové? Jakou máte zkušenost? Díky za rady
@marketka_m 😀
Jedině neoprenove ,ty jednorazove jsou k ničemu.
Kombinovala jsem. Někdy šel v plíně někdy v plavkách.
A jen poznatek, kdyby to nebylo záměrné- máš příspěvek odemčený i pro neregistrované.
Neopren se blbe oblika. Ja jsem nadmiru spokojena s plavkama na patentky. Upravis velikost a staci ti jedny na klidne dva roky 🙂
https://www.pilulka.cz/bobanek-rostouci-plavky-...
Bud neoprenove( ale blbe se nandavaji) nebo za mne top na patentky imsevimse👍
Aktuálně jsme u moře s roční dcerkou a praktikujeme, že pokud vím že ještě nebyla 💩 dám jednorázové plavecké pleny, pokud uz byla dávám tyto , dobře se navlikaji... neopren jsme měli ba plavání v bazénu a děs
Na patentky bobanek
Obema detem (od pul roku) jsem venku u vody i do bazenu davala jen batoleci latkove plavky se sitkou.

🥕spendlik jsem nenasla :D