Holky kolik plinek jste tak potrebovali v prvnich 2 mesicich? A jaky velikosti? Moc diky za info
1 x jedničky to velké balení pampers.Pak už jsme jeli na dvojkách
Mame zatim jedno baleni jednicek a premyslim, ze do zacatku koupim i 2. Na ten začátek, nez budem po porodu ok. Pak bych rada presla na latkovky.
My jsme spotřebovali celkem asi 12 balení jedniček celkem. Nepamatuju si už za jak dlouhé období. Snad 3 měsíce? 🙂 Tak 6-7 na den. 🙂
2 velké balení bílých 1, pak nějaké dvojky... vím, že ty největší (4?) měl ve 3 měsících (hrozně přibíral) - prvních X týdnů kakal i 12x denně, takže spotřeba hrozná :D
Jedničky a bylo jich za den dost..tak kolem 8-10..
Zatim za prvni mesic 3baliky jednicek a 90 dvojek
Hmm. Tak jsem koupila 2 baleni dvojek a 2 baleni trojek. A uvodime. Neco jeste urcite dostaneme a pak mame latkovky. ;) dekuju za vsechny informace holky. Jste nejlepsi. ;)
tak jedničky a dvojky a tak 8 na den pokud dobře vzpomínám