ano😂ale byla by to strašná nuda😂
6. pro 2018
@krtikkrtovaty ze jo??! Ja to taky absolutne nechapu. Pritom jsem vubec nestihala.
6. pro 2018
@lucie8655 😀 Právě. Nějak to nepobírám. 🙂
6. pro 2018
Já jsem si četla ☺
6. pro 2018
Ja si to treba fakt nedokazu predstavit a ac padam casto na hubu, tak ma konecne muj zivot nejaky smysl a rad 😉
6. pro 2018
@bylinka36 přesně tak 😊 já si taky nedokážu představit život bez dětí 😍
6. pro 2018

Spíš si nějak nevzpomínám, co jsem dělala s tolika volným časem před. 😀