Tak jsem zacala premyslet, ze bych si teda jako asi poridila nejakej cistic na plet. Ja vlastne ani nevim, jak se o plet poradne starat, protoze nemam potrebuju. Ale kdyz uz mi tahne na 40 tak nekde zacit musim. Co rikate na cistici vajicko Eggo? Je to k necemu nebo staci tampon a cistici voda.🤷♀️
Používám čistící pěnu, pak čistící tonikum, na to sérum a pak noční krém (ráno denní krém).. Sem spokojena s Uriage a Clinique.. Ale ja se mažu a o pleť starám odjakživa, pro mne je to rutina ;) před 40 už to bude chtít asi trošku kvalitnější věci 🙂
@l_
@arielka222 tyjo holky, tolik toho? Ja jsem lajdak. Oblicej umyju v umyvadle, napatlam krem a vic ani prd😀
Také mám tu nej zkušenost s Havlíkovou apotékou. Používám Hebkou tvářičku, na noc masku Hezké sny a krém Andělská tvář. Přes den Milovaná žena. Stojí tedy víc, ale Vánoce a narozeniny to jistí 🙂 A vzorečky jsou super, vždy jich dostanu více.
@kakba Mě táhne na 30🤭😁😁 a myšlenky jsem měla minulý týden stejné, jako ty. Takže jsem si objednala čistící pěnu, kterou tu holky vychvalovali a konjakovou houbičku 😳🤷 . Pro začátek staci 🙈
Za mě čistící pěna a konjaková houbička. Pak používám levandulovou vodu, na to sérum a krém nebo olej.
Já také přemýšlím o nějaké lepší péči o pleť a o nějakém přístroji. Připichnu se tu, přečtu o zkušenostech. Jinak zatím používám čisticí gel, pletové mléko, tonikum a denní/nocní krem, a krem na oční okolí.
Mám čistící kartáček od nuskin a už nemám žádné černé tečky. Jinak používám čistící pěnu anela, čistící gel sephora , tonikum, sérum, krém a každé ráno ještě spf . Plus noční masky jsou pecka.
📌🙂
🙉 musím se sebou něco dělat, odlíčím, opláchnu, namažu, zalehnu… 40 se blíží 🤦♀️
Taky doporučuju Havlikovu apoteku. Tolik masek jsem si nikdy v životě nedala jako za poslední 2 roky. Ty tři minutky člověk zvládne během čištění zubů. Takže maska a krém za mě super. Ještě doporučuju purity vision růžovou vodu na hydrataci a vanilkový olej po koupání.
👀
Taky se přidávám k týmu Havlikova apoteka 😉
Konjaková houbička s vodou, pak ještě do vlhké pleti sérum a oleje, masáž a obličejová jóga.
Doporucuji kouknout na instagram : katerina_routova. Vse tam ma krasne vysvetlene co a jak 🤩
Tyjo holky, sem hrozna. Ale me to taaaak nebavi. Na vsechno, co pouzivate se kouknu. Skoda, ze neni jedna vec na vsechno. To by pak svet byl zase o neco hezci. 😀
Tyjo, abych si tu houbicku nespletla s moji houbou do pipiny.😀 jsou temer totozne i velikosti😀
Ja nemam eggo, ale jiny na stejnem principu a mnohem levnejsi. Taky sem to lajdala, ale v 35 uz musim😅🤦, takze cistim gelem a pak maznu proti vraskam a koncim😄
Ppuzivala jsem Havlikovu apoteku a byla jsem spokojena. Ted jsem si rikala ze uz je potreba trochu vetsi pece s vekem apresla jsem na Anelu. Zatim jsem spokojena a budu rozsirovat. Jinak pouzivam odliceni, tonik a potim bud krem nebo olej. Taky jsem byla lajdak ale celkem jsem si tu rutinu zajela a jde to😉
a ja sem dostala k vanocum knihu Svet non toxic a rozhodla se, ze to postupne spotrebuju a pujdu nejakou mnohem prirodnejsi cestou 🙂
Mně Havlík vůbec nesedí☹ mrzí mne to, protože mají spoustu dobrých věcí.....používám peeling, micelární vodu a jílovou masku z manufaktury, hydratační hyaluronové sérum od skeyndor, krém na oční okolí od skeyndor, zakryje i kruhy....denní krém s mateří kašičkou a na noc makový nebo kávový balzám od Medarku....
Ja pujdu proti proudu, me Havlikova apotheka vubec nesedela, nakup za skoro 2000,- tehdy po mesici cely putoval ke kamaradce. Ted aktualne pouzivam znacku Nobilis Tilia. Jinak rano vzdy krem, vecer odlicuji cisticim gelem a docistim ruzovou vodou, nakonec pletovy olej (stridam mokradkovy od Nibilis a levandulovy od Purity Vision).
S pleti teda valcim, od porodu ji mam samy bolak. Ale vrasky nemam 😃
@lizatko2 nevim, Havlika jsem jeste nemela, tak jsem nezkoumala slozeni, ale asi pujdu co nejjednodussi cestou. ono se plno veci tvari, nebo napisou, ze jsou prirodni (to muzou psat na cokoli) a pak ve slozeni, se ukaze, ze to neni pravda. a prirodni jeste neznamena non toxic. ale na Havlika se podivam. to jen takovy tip, pro nekoho, kdo vlastne pouziva vodu a jeden krem, ze je mozna zbytecne platit drahe vyrobky, kdyz to jde delat jednoduse a ciste prirodne.
Ja miluji Whamisu
Ja jsem na tohle byla hroznej lajdak anporad lajdak jsem.. ale po objeveni havlikovy apoteky, pomalu pridavam oblibene produkty.. maji 3minutove cistici masky, fajn kremy a spostu dalsiho.. a davaji vzorecky coz je strasne fajn.. takze ted uz vyzaduju k vanocum/narozkam tuto kosmetiku 😁 byt driv proste nic..